İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense ile Adwords arasındaki fark

R

rhesus_robin

Misafir
slm siteye davetiye ile bugün üye oldum en bugün bir de adsense ye kayıt oldum ama bir se adwords var bu ne buda mı para kazanmak için reklam olayı ve eğer öyleyse nasıl kayıt olurum.

cixmekan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adwords da para kazanmak için ama adwords, reklam verenlerin kullandıgı sistemdir.yani google a reklam veriorsun onlarda reklamlarını yayınlıorlar para karsılıgı. yeterli gelmezse forumda arama yap adwords diye detaylı bilgiyi ögrenirsin

Arayan Adam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adwords google arama sonuçlarına ve ya başka sitelere reklam vermek için, adsense ise sitene reklam almak içindir...

DJY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ADWORDS: Google Reklam verecekleri bu sistem altında toplar. kullanıcı tık başı ücret miktarını kendisi belirler. Adwords sistemine Reklam verenlerin reklamlarını GOOGLE diğer sitelerle paylaşır, Yani adsense de kayıtlı olan sitelerle paylaşır.

ADSENSE: Google Adwords taki reklam verenlerin reklamlarını sitesinde yayınlamak isteyenleri bu sistem altında toplar. www.domain.com şeklinde siten var ve sitene reklam almak istiyorsun adsense programına üye oluyorsun, google siteni inceliyor belli bir süre sonra onaylıyor. Ve artık sende adwords te reklam verenlerin reklamlarını Adsense adı altında sitenden yayınlıyorsun. Adwords te reklam veren kişi senin sitende çıkan reklam tıklamasına ne kadar tık ücreti belirlemişse tık sayısına göre para kazanıyorsun.

Kısa ve Detaylı bir şekilde açıklamış oldum. bilmeyenler faydalanmak isteyenler faydalanabilir.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki adwords da bir ay reklam vermek istiyorum ve bu bir ay icin diyelim 100 $ vermek istiyorum bunu yapa bilirmiyim. Yada nasil ayarlaniyor su tiklama isi ayrica adsende uye olan adwords icinde extra uyemi olmali?

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ben simdi adwords uye oldum ve hersey ayarladim bir ay icin 30 euro ayarladim simdi bu parayi gecmicekmi? Ayrica kelimeleride etkin yaptim berlili sayida bir sayfada göruntuluyor diye nasil anlarim tiklama olmadi belirli zamandami cikiyor acaba?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
30 euro çok az 1 ay için. reklam vermene değmez..
belki haftalık 30 euro olabilir ( ki o bile az )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5