İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense iyice düşdü

K

kazanc11

Misafir
yahu gunde 50$ asagi kazanmiyordum bugun bakdim daha 20$ olmamiş bunlarda iyice cekdi bizi aşaği. Allah ın ecnebilerine şapur şupur bize gelince yarrabi şükür.... :mad:

E

efeS

Misafir
Ehueheue :D Valla dogru soyluyorsun.
Önceki gun 280 tıklamaya 71 $. Dün 350 tıklamaya 74 $. Bugunde 450 tıklamaya 72 $ olmus.. Tıklama cogaldıkca para azalıyor.

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstatistikler akşama kadar 2 saat geriden geliyordu.. Hemen hemen.. Son 2 saattir de güncellenmiyor.. Şu andaki güncellenmiş veri güncel değil. Bence gün sonunda -sabah 10da- bakmak en sağlıklısı..

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
efeS' Alıntı:
Ehueheue :D Valla dogru soyluyorsun.
Önceki gun 280 tıklamaya 71 $. Dün 350 tıklamaya 74 $. Bugunde 450 tıklamaya 72 $ olmus.. Tıklama cogaldıkca para azalıyor.

ALLAH arttırsın...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya delircem 200 tıka 8-9 $ anca geliyor varmı böyle bir saçmalık.

M

murme

Misafir
içerigin dandik demek ki dandik reklamlar cikio o zaman bana 15tıkla 7-8$ gelio valla

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaw Adsense 'de bir numara var son bir aydır. Günlük 25-30 dolardı ve CPM değeri de 30-40 'lardaydı, son bir aydı CPM 20 bile olmadı ve 200 tıka benim de 8-9 $ veriyor. Ama bir de tık oranlarım da düştü bayağı. Sanırım çoğu tıka blok falan mı koydu bunlar, yani saymıyor sanırım. Çünkü hergün 400 Tık civarıydı şimdi ise hep 150-200 arası. Bir anda böyle bu kadar düşmesi tesadüf olamaz. Bir oyunlar var ama dur bakalım.

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seal' Alıntı:
Yaw Adsense 'de bir numara var son bir aydır. Günlük 25-30 dolardı ve CPM değeri de 30-40 'lardaydı, son bir aydı CPM 20 bile olmadı ve 200 tıka benim de 8-9 $ veriyor. Ama bir de tık oranlarım da düştü bayağı. Sanırım çoğu tıka blok falan mı koydu bunlar, yani saymıyor sanırım. Çünkü hergün 400 Tık civarıydı şimdi ise hep 150-200 arası. Bir anda böyle bu kadar düşmesi tesadüf olamaz. Bir oyunlar var ama dur bakalım.

Aynı şekilde...
Kafayı yemekteyim. Bu kadar olmaz..

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
artık çok fazla sitede adsense reklamları var.Türkçe reklam verenlerin sayısıda çok fazla olmadıgından dolayı, reklamlar çok kısa sürede tükeniyor.Ucuz reklamlar çıkmaya başlıyor.Sitenizin içerik kategorisinde çok fazla rakibiniz varsa reklamlarınızın kazancı dogal olarak düşüşe geçer.
sabah saatlerinde çok hit alan siteler yapmak gerek.Çünkü ilk olarak google, sitelerde, pahalı reklamları öne sürer.öğleden sonra ve geceye dogru hep ucuz reklamlar kalır :rolleyes:
gazeteler.com gibi sabah saatlerinde çok fazla hit alan bir siteniz olursa çok fazla geliriniz olabilir türkçe sitelerdende :p
mutlaka ingilizce siteye kaymak gerek bir şekilde.
bugün anneler günü neredeyse her sitede çicekci reklamı çıkmaya başladı :rolleyes:

Kalpyeri.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayfa görünümleri Tıklamalar Sayfa CTR Sayfa eCPM [?] Sizin kazanımlarınız
1.063 17 1,6% USD 0,70 USD 0,74

Bu ne ya neden bu kadar az?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5