İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Kayıt Yardım

webtasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,bu siteyi üye olmadan takip ederdim ta ki Adsense hesabı lazım olana kadar :)1 haftadır alamıyorum arkadaşlar 6 kere red aldım.kabul edemiyoruz diye.isim değişikliği yaptım olmadı başka başka sitelerle başvurdum olmadı.bana Adsense hesabı alacak veya verecek birisi varmı acaba?Teşekkür ederim.

webtasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim arkadaşlar.denemediğim yöntem kalmadı alamadım.Benim yerime birisi alabilirmi acaba.Ingilizce açmaya çalışıyorum acaba ondanmı onaylamıyor anlamıyorum.karşılığı neyse öderim. email:[email protected]

webtasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu aktif hala bir Adsense hesabım yok arkadaşlar.Yardım edeceklere şimdiden teşekkürler.

webtasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar ;
Bu konuyu açtıktan sonra bir arkadaş ücretli yardımda bulundu ve 1 ay geçmeden google ile iletişime geçip hesabı benden aldı ve daha ben farkına varmadan hesabı banlatmış zaten.Daha sonra konuşmamızda hesaplar karıştı bilmeden olmuştur felan filan anlattı bişeyler bende dedim diğer tarafta alırım senden bunun karşılığını bilerek yaptıysan.Aslına bakarsanız pek inandırıcı gelmedi.Ne kadar çok dolandırıcı insan var siz siz olun dikkatli davranın arkadaşlar.Herkese güvenmeyin kansız insan çok malesef...

Bana yardımcı olacak dürüst insan varmı acaba gerçekten bir hesaba ihtiyacım var ve google baya zorlaştırmış alımları.Herkese iyi çalışmalar dilerim.

Bana email ile de ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5