İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense yardim!

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar sitemi acali yaklasik 1 hafta oldu ... anasayfamda google kodlari anlamsiz linkler cikariyo ama katagorilere bakarsaniz orada reklamlar keywordlarla uyumlu...

nedeni ne olabilir bakarmisiniz? http://www.freewebhostingprovider.net/ burdan bakip lutfen yardim ediniz, valla reklam amacli degil kimse tiklamasin, sadece yardima ihtiyacim var

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ana sayfada ne reklamlari cikti size acaba? bana otel bide cep telefonu reklamlari cikio ben hosting reklami istiyorum.. malum sitenin amaci hosting

W

w0w

Misafir
* New Application Classes
Interfaces with mobile phones using SMS text messaging, XMPP (the emerging IM standard), and other Internet protocols.

bunu sil ana sayfandan mobil telefon reklamının sebebi budur büyük ihtimalle

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok kardes o degil sorun, ben onu yeni ekledim onu yaziyi eklemeden once de ayni problem vardi malesef :(

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 hafta olmuş daha. Google sitenin içeriğini daha tam olarak algılayamamıştır. Başlarda düzensiz ve alakasız reklamlar çıkması doğal. Zamanla düzelir . Hemen ADsense eklemek pek önerilmiyor. Haberin olsun. Sitenin birazı indexlensin..

S

Skeleton

Misafir
Ayrıca firefox ile de arkaplanda biraz sorunlar var, istersen bi bak.

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sketelon biri bana soyledi o olayi ama firefox icin duzenlemeyi nasil yapicagimi bilmiyorum bi kod falanmi eklemem gerekiyo ayrica?

S

Skeleton

Misafir
Ya aslında Firefox görünmesi gerektiği gibi gösteriyor sayfaları. Internet Explorer ise sayfalarda bazı hatalar olsa bile onları bir türlü gösteriyor ve hata yokmuş gibi oluyor. Eğer html kodunu standardlara göre kontrol edip hatalarını düzeltirsen Firefox düzgün gösterir.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pacey, html kodlamalarında mutlaka bir hata vardır.
skeleton arkadaşında dediği gibi, firefox siteyi olduğu gibi gösterir (hatalarıyla).
tekrar kontrol etmeni öneririm...

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi kafayi yicem yav biri alla rizasi icin bana yardim etsin burdan yada msnden :( sitem firefoxta yarim yamalak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5