İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsenseye başvurulan sitenin değişmesi

BlogKaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhabalar öncelikle.
Şimdi ben bir xxx.blogspot.com adresi ile adsense başvurusu yaptım. Sonra bu sitedeki tüm içeriği silip aynı blogger hesabında .com uzantısında başka bir blog açtım. Bu iki blogda aynı blogger hesabında. Başvuru yaptığım blogda şuan içerik yok hepsi diğer açtığımda.
Acaba bu onayı etkilermi? Etkilerse ne yapmam gerekir.
O blog üzerinden başvurmak istediğimde zaten -x-x- hesabında oturum açmışşınız diyor.

' Yeni reklam ekleme. Yalnızca AdSense raporlamasını etkinleştir.
Reklamları blogunuzda el ile etkinleştirdiyseniz, Kazanç Sağlayın sekmesinde AdSense raporlarını görüntülemek için bu seçeneği belirleyin.

bloggerda sayfa ögeleri bölümünün aşağısında bulunan yerden kazanç sağlayın linkline tıkladım ve üstte yazdığımı seçtim.

çıkan yazı ' İçerik için AdSense AdSense hesabınız onay bekliyor. '
'

AdSense blogunuz için etkin durumda!

Reklamlarınız şu anda ca-pubxxxx yayıncı kimliğiyle sunulmaktadır.

Reklamlar blogunuzda görüntülenmeden önce yeni hesabınızın incelenmesi için lütfen 48 saate kadar bekleyin. Bu sırada blogunuzda reklam yerine kamu yararına reklam spotları görüntülenecektir. Daha fazla bilgi edinin.

Yazıyor. Reklam eklemek istediğimde . Yani onay bekliyor demek . yazdığım dediğim 2 adreste de yazıyor.

Durumum çok karışık. yardımcı olanlara ve olmaya çalışanlara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5