İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsesne bende düştü iyice

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkes yazıyor son gunlercde 5 - 20 tıka şu kadar dolar son 4 gundur ortalama 140 tık dayım ama son 4 gundur diğer gunelrden daha az kazanmaya başladım aynı tık oranlarıyla onceden 8 - 10 kazanırken şmdilerde 4 - 4,30 u geçmiyor neden acaba ? acaba bı sorunmu var anlayamadım
(msnturkey.com) zaten reklamlar her zaman aynıydı...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@dazlakcom

Sorunun cevabini vereyim :
Reklamlarin turkce ingilizce olmasindan kaynaklaniyor ... Bazen 100 gosterimden 1 tanesi ingilizce iken bazen 100 tane 'den 50 tanesi ingilizce oluyor. MSN ile alakali site icin diyecegim sudur ( benimde msn ile alakali sitem var ordan biliyorum ) Son gunlerde dusmesi normal cunku msn ile alakali pek fazla sponsor kalmadi. Farkli sponsorlar ciksa oranin yine yukselir ama ayni sponsorlar ciktikca oran gittikce duser ...

Iyi calismalar ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5