İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsl Hızlarına Ne oldu

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1saattir bağlantım o kadar yavaşki.Download 4kb.Siteler açılmıyor.iyinet zar zor açılıyor mynet felan hiçbiri açılmıyor.ne oluyoruz yine.kablolara yine bişey mi oldu :(

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Pcqopat.Com' Alıntı:
1saattir bağlantım o kadar yavaşki.Download 4kb.Siteler açılmıyor.iyinet zar zor açılıyor mynet felan hiçbiri açılmıyor.ne oluyoruz yine.kablolara yine bişey mi oldu :(
çok heycanlısın :D Sende, bölgende sorun olabilir. Onunda ötesinde telekomu tanımadınmı daha : )

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beceriksiz_acemi' Alıntı:
çok heycanlısın :D Sende, bölgende sorun olabilir. Onunda ötesinde telekomu tanımadınmı daha : )
saatlerdir siteler açılmıyor.Destek hattını aradım dediki bizde sorun yok:Ddedim zaten hep sorun bende hadi bye bye dedim kapattım.ne olacak bu böyle.4kb download 2kb düştü hadi hayırlısı

F

fatihhk

Misafir
Bölgende sorun var sanırım.Ben komşunun wirelessten en düşük sinyal seviyesiyle bağlandığım halde canavar gibi:)

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşalr yurt dışı çıkışlarda sorun varmış yine :(
Açıklama : Türk Telekom'dan alınan bilgiye göre Keşan'da oluşan bir arızadan dolayı TTNet'in yurtdışı internet erişimi olumsuz etkilenmektedir. Dolayısıyla yurtdışındaki adreslere ulaşmaya çalışılırken aksaklıklar yaşanması olasıdır. Türk Telekom konu üzerinde çalışıldığını belirterek herhangi bir süre vermemiştir. Konunun takibi yapılmaktadır.
http://home.netone.com.tr/sonuc.asp?ticketid=336636

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsl ile ilgili bir konu açılmışken yazmak istedim. http://www.ttnet.net.tr/adslkota.htm kotamı burdan kontrol etmek istediğimde (son 3-4 gündür böyle) ya sayfa görüntülenemiyor yada sistem hatası diyor. Merak ettim acaba bu bendemi böyle yoksa sayfadamı bir sorun var?

E

echo

Misafir
aradım bi tane bayan çıktı download hızında sorun var dedim :

-üff hangi numarayla bağlanıyorsunuz?

numarayı söyledim download hızı çok yavaş dedim.bana verdiği cevap

-sayfa görüntülenemiyormu?bizde sorun yok modeminize reset atın vs. başladı saymaya.tamam çözdüm diyip konuşmayı hemencicik sonlandırdım

acemi sanırım :D

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
echo' Alıntı:
aradım bi tane bayan çıktı download hızında sorun var dedim :

-üff hangi numarayla bağlanıyorsunuz?

numarayı söyledim download hızı çok yavaş dedim.bana verdiği cevap

-sayfa görüntülenemiyormu?bizde sorun yok modeminize reset atın vs. başladı saymaya.tamam çözdüm diyip konuşmayı hemencicik sonlandırdım

acemi sanırım :D
:D zuhahaha koptum valla.Banada açıklama başlıyordu dedimki tamam ne diyceğini biliyorum onları yaptım hızlanmadı.hadi bye bye diyip kapattım.Bu telekom beni gülmekten kırıp geçiriyo

System32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bulutlar' Alıntı:
adsl ile ilgili bir konu açılmışken yazmak istedim. http://www.ttnet.net.tr/adslkota.htm kotamı burdan kontrol etmek istediğimde (son 3-4 gündür böyle) ya sayfa görüntülenemiyor yada sistem hatası diyor. Merak ettim acaba bu bendemi böyle yoksa sayfadamı bir sorun var?
O her zaman oluyo... Allahlarından bulsunlar.

+
bugünkü bağlantı hk.
Türk Telekom'dan alınan bilgiye göre Keşan'da oluşan bir arızadan dolayı TTNet'in yurtdışı internet erişimi olumsuz etkilenmektedir. Dolayısıyla yurtdışındaki adreslere ulaşmaya çalışılırken aksaklıklar yaşanması olasıdır. Türk Telekom konu üzerinde çalışıldığını belirterek herhangi bir süre vermemiştir. Konunun takibi yapılmaktadır.

E

echo

Misafir
yurt dışında hosting hesabım vardı sitelerimin hiç biri açılmıyoorrr yeter :(

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim adsl'de sorun yok ama yabancı siteleri biraz yavaş açıyor...
yurtdışında hostum var ziyaretçi sayım biraz azaldı,inşallah en kısa sürede sorunu çözerler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5