İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords artık kuponla çalışmıyo mu??

H

hakan78

Misafir
Arkadaşlar 1 senedir kuponla hesap açıyorum ve nasıl hesap açılacağını püf noktalarını iyice öğrendim, yani nasıl çalışır nasıl çalışmaz iyi anlarım fakat son 1,5 aydır EFT yaparak kuponla hesap açıyorum para hesaba yükleniyor fakat ne yaptıysam google da reklam gösterime girmiyor, aranızda son 1 aydır kuponla adwords kullanan oldu mu? Eğer olduysa nasıl çalışdırdınız?

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
3 hafta önce kupon ve kredi kartı ile aktif ettim kredi kartı ile aktivasyonda bir sorun yaşamadınm

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 banka hesabınla 1 kupon açmalısın aksi takdirde google yakaladı mı parayı yatırmana rağmen reklamların gösterime girmiyor

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hazırlar var bence onları denemlısın problemsiz takır takır kullan bıtınce at cope gıtsın sahsen ole yapıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5