İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ae8.net SATILIKTIR !

E

European

Misafir
kalbin kırılmasın ama bu domainler 15-20 dolardan su gibi satılıyor yabancı forumlarda :)

E

European

Misafir
haydaaa yorum yapmak için kriterler mi var bilmediğimiz?
20 YTL sunmak " kırıcı " oluyorsa, kimbilir " kırıcı olmayan rakam ne olurdu " ?
bende görüşümü ve bilgimi paylaştım.

neyse bol şans sana

M

Maxi

Misafir
Kusura bakma kernel. Istersen mod arkadaslar bu yazımı silebilirler ;
Ancak bak bu domainlerde boş. Istersen hepsini register edeyim sen bana tanesine 19 YTL ver ;)
ue5.net
ue7.net
eo7.net
eo8.net
eo9.net
oe8.net
oe9.net
oe5.net
ia9.net
oa3.net
oa6.net
oa9.net

M

Maxi

Misafir
KerneL32' Alıntı:
Bundan sonra bu forumda birsey satmayacagim !

Gonul rahatligi ile gulebilir egonuzu tatmin edebilirsiniz.

Unutmayin ki !

Siz birsey satmaya calisirsaniz yaptiginiz terbiyesizligi ben yapmayacagim !

Ancak bu kadar anlayissiz ve bu kadar gereksiz mesaj atabilirsiniz ...
'Çok bilen çok yanılır' sözünün bir alternatifi daha bulundu sayende.
'Çok konuşan çok saçmalar'..
Anlamadınmı ?
Hımm. Uzun hikaye. Zamanım yok o kadar.
Ha bu arada terbiye'nin türkçe anlamını biliyormusun ?
Sana birşey sat diyen yokki :) Yerinde olsam bende satmam. Ama bir önceki mesajımda yazdığım domainler gibi domainlere 19 YTL veren olursa satarım :)
Varmı indiren ?
++++
Senin burada birşey sattığını gören oldumu ? Veya bir scripti satabilmek için yaptıklarını ?
Peki sana "Kernel N'oooolur bana bir domain sat" diyenmi oldu ?
Sonuç olarak : KerneL'cim ; Saçmalıyorsun..

M

Maxi

Misafir
KerneL32' Alıntı:
Artik satlik degil maxi ve diger arkadasin mesajlari nedeni ile ...
Kırıldınmı ?
Eger benim mesajımın altına duzgun birsey yazsaydın mesajımı silmeye hazırdım. Ama sen saçmalamakta ısrar ediyorsun.
Neymiş efendim ae8.net domaini satılıkmış.. 20 YTL gibi kırıcı mesajlar yazmayacakmışız ?
21 YTL o zaman..
Hay Allah'ım ya..
Birde trip yapabiliyorsun ya helal olsun sana..

M

Maxi

Misafir
Ayrıca forumda çalışmak konusuna gelince ;
Elmasgunes
Mod
Referxchange
Turkishdomains
Mexut
MuratOzcirpici
Darxis
Atakan
Daha sayayımmı ?

M

Maxi

Misafir
KerneL32' Alıntı:
@Mexut ile hic bir sekilde kan bagim yokturdur. @Mexut benim bir musterimdir. 5 senedirli butun sitelerini bana yaptirir. Yazdigim domainlerin hicbiri bana ait degildir. Ben bir script yazarim satarim veya satmam bu beni alakadar eden bir sorun istedigim scripti istedigim fiyata dusurebilir indirebilir cekebilir veya ucretsiz dagitabilirim. Bu benim sorunum baskasinin degil @maxi ....
Gülüm ;
Ben senin script fiyatınımı sordum ?
Script fiyatınamı yorum yaptım ?
Mexut ile kan bağınmı var dedim ?
Mexut işlerini sana yaptırmaz, bana yaptırır. Benim 5 senelik müşterimmi dedim ?
Sen scripti ucretsiz dağıttında, ben dağıtma'mı dedim ?
Sen script satarsın / satamazsın'mı dedim ?

Konustukca batıyorsun :) Pardon yazdıkça :D

M

Maxi

Misafir
KerneL32' Alıntı:
Kimse ile idrar yaristirmak gibi bir luksum yok bu sacmaliga artik son veriyorum. Soyledigim kotu birsey varsa ozur dilerim. Hadi kolay gelsin ...

( Closed )
Benim niyetimde kimse ile idrar yarıştırmak değil. Varsa yarıştıracak olanda buyursun gelsin. En azından deneriz :) Nasıl birşeymiş öğreniriz.
Scriptin hakkında bir yorumum olmadı. Satış konusunda oldu sadece.
Domain konusunda saçmaladığını söyledim. Zaten çok dolu mesajlarının olmasına karşılık çok boş mesajlarında var. Örnegin 2 milyar'ı bilmem kaç ayda bilmem kaç milyar yapmak gibi. Tam hatırlamıyorum..
Saçmalamaya son verdiğin için teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5