İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alen Markaryan - Cehenneme kombine

Aredhelrim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
18 yaşında bir delikanlıyı en az 10 sene yararlı olacağını bildiklerinden yok etmeye çalışanlara "İnadına Serdar Kurtuluş" diyerek, GELİYORUZ.

Nobre'nin helal terleriyle oyundan çıktığında boncuk boncuk akıttığı iki damla gözyaşını alkışlayarak, GELİYORUZ.
Biz Ricardinho, Runje, Delgado kötü oynadıkça iyi kumaş olduğunu bilip iyi olacaklarını düşünerek destekleyenlerdeniz. İyi olduğunu bilip de "Beşiktaş faydalanmasın" mantığını güderek "Bunlardan topçu mu olur" diye yazanlara gülerek, GELİYORUZ.
"Seviyoruz" dedikçe "Bunlar kendilerini eğlendiyor" diyenlere "Hodri meydan"ları açarak, GELİYORUZ.

"Her şey galibiyet değildir" mantığını kamuoyuna, gençlere ve tüm meteryalistlere şırınga ederek, GELİYORUZ.

Onun için maçlarımızı TV'den seyrederken gözlerinizi kapatırsınız. Ve ahengi yüksek bir orkestranın çok ve gür sesli "tını"larını duyarsınız. Tüm bunları çekemeyenler vardır ve doğaldır. Kıskananları bilerek,GELİYORUZ.

101. yılda ikinci yarı başındaki 8 puan farktan türlü entrikalar sonucu verilen şampiyonluğu bu seneye hitaben "Tarih tekerrürden ibaretttir" kitabesine "Şampiyonluk öyle alınmaz böyle alınır" sloganlarını hazırlayarak, GELİYORUZ.

Stadımızda küfür yok deyip de en iğrenç pankartları açanlara yol verenleri kınayarak,GELİYORUZ.

15 yaşına kadar şampiyonluk görmemiş bir neslin Beşiktaş aşkına ölümlere körebe oynayışına gözlerimiz dolarak ve dalarak, GELİYORUZ.

Ve sevenler ayrılmaz biliyorsunuz. Tüm insanlar ufak tefek hatalar yapmıştır, anlıyorsunuz. O yüzden fazla güzelde gözümüz yok, ey Azrail... Biz Beşiktaşlılar cehennemden kombine aldık.
ORAYA DA GELİYORUZ.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Leverkusenmi cehennem? Neresi cehennem acaba? Ben anlamadım bu teşbihi. Aredhelrim sen anladıysan anlatırmısın merak ettim.

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) Cehennem senin icin Kadikoy 'se biz oradan ayrilali bayaa oluyor.
http://www.youtube.com/watch?v=RRjICfw9Rx4

Sen bunları, bu yapılanları tasvip ediyosan senle konusacak hiçbirşeyimiz yok.

Aredhelrim' Alıntı:
101. yılda ikinci yarı başındaki 8 puan farktan türlü entrikalar sonucu verilen şampiyonluğu bu seneye hitaben "Tarih tekerrürden ibaretttir" kitabesine "Şampiyonluk öyle alınmaz böyle alınır" sloganlarını hazırlayarak, GELİYORUZ.

Ben bu cümleyi kaale almıştım ama sanırım hata yapmısım.

70 yasındaki teyzeye, suçsuz esnafa, ekmek parasını kazanmaya çalışan taksiciye vuran, devletin vapurunu yağmalayan bir zihniyeti savunan birisiyle muhatap olmaya niyetim yok

Selametle...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Stadımızda küfür yok deyip de en iğrenç pankartları açanlara yol verenleri kınayarak,GELİYORUZ.

peki siz hangi takımlı oluyorsunuz acaba kınıyıcak kadar sütten çıkmış kaşık? ayrıca güce özenip rambo filmleriyle gaza gelip.. ezilmişliginin çaresini holiganım ben diyerek arıyanlara insan demek zor... video koymakla olmaz... akşamki maçta başarılar..

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Firar a , başarı dilekleri için teşekkür ederim.. kaliteli bir taraftar olduğunu göstermiştir.

3-0 kazanacağız bu akşam:)

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnsallah Bu Aksam KAzanırsınız Beraberlikte İşinize Yarar :) Gonlumuz Beşiktasla Beraber :p:)

pascha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çookkk zor maç... inşallah beşiktaş bizleri üzmez... başarılar kara kartal.

Aredhelrim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen bunları, bu yapılanları tasvip ediyosan senle konusacak hiçbirşeyimiz yok.

Ben bu cümleyi kaale almıştım ama sanırım hata yapmısım.

70 yasındaki teyzeye, suçsuz esnafa, ekmek parasını kazanmaya çalışan taksiciye vuran, devletin vapurunu yağmalayan bir zihniyeti savunan birisiyle muhatap olmaya niyetim yok

Selametle...

İyi günler dileklerim seninle.

peki siz hangi takımlı oluyorsunuz acaba kınıyıcak kadar sütten çıkmış kaşık? ayrıca güce özenip rambo filmleriyle gaza gelip.. ezilmişliginin çaresini holiganım ben diyerek arıyanlara insan demek zor... video koymakla olmaz... akşamki maçta başarılar..

1) İnönü 'de asılmış, gerilmiş, gösterilmiş en iğrenç(!) pankart beyaz ortasın da kırmızı leke bulunan flamadan başkası değildir.
2) Sütten çıkmış herhangi bir akkaşık ( çarşı ve beşiktaş dahil ) bilmiyorum ben. Fakat Süper Lig Puan Tablo sunu düzenleyen ak olmayan kaşıklar karşısında ak duracam dersen halin ne olur bilinmez. Ne olursa olsun o da ayrı bir durum Beşiktaş bizim için bir spor klübünden çok daha fazlasıdır.
3) "ayrıca güce özenip rambo filmleriyle gaza gelip.. ezilmişliginin çaresini holiganım ben diyerek arıyanlara insan demek zor" Hangi ezilmişlik ? Kime göre ezilmişlik ? Video URL sini verdim fakat goruntuleri tasvip ettigim soylenemez. Herhangi bir film ile gaza gelmişliğimiz de pek yoktur açıkcası, ezilmişlik sizin için ( yazinizdan anladigm kadariyla ) takimin yedigi goller, senelerce goremedigi sampiyonluklarsa, size göre eziklik olan o durumu yaşadığımız her saniyeye bile aşığız biz. Siz eziklik diyin, biz aşk diyelim. Size göre biz kendimizi avutalım, bize göre hayatımızı yaşayalım. Video koymakla olmaz haklisin, fakat o videolarda 3D efektler kullanilmis, bilmem kaç bin figuran oynatılmış paraya kıyılmış bir dizi film değil, bir icraatin videodur. Kısacası video yapmadık, yapılmış bir şeyin görüntülerini koyduk.
- Peki Video yu neden koydun aredhelrim, tasvip etmiyorsan ?
+ Cehennem olarak adlandirilan mekana girdik biz zaten, bu yuzden koydum arkadaşım.
- Hmm, peki Beşiktaş bumu aredhelrim ?
+ Evet, cehennemdeki Beşiktaş o.
- Siz buna mı aşıksınız ?
+ Hayır, buna : http://www.youtube.com/watch?v=AYpKTEYZ59g
buna : http://www.youtube.com/watch?v=u6QXeGOCUZc
buna : http://www.youtube.com/watch?v=hfeYyP92eWk
buna : http://www.youtube.com/watch?v=2E80acxObL4
buna : http://www.youtube.com/watch?v=GD6fdr-Jhso

başarı dileklerin için ayrıca teşekkür ederim

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beşiktaşa ve taraftarına saygı duyarım arabacı takımı derim her zaman...

çünkü...

kurtuluş savaşında avrupa karmasına karşı (büyük çoğunlugu çelsi den oluşan) savaşan biz fener bahçelileri arabalarıyla kurtaran takıma saygım sonsuzdur...

maç hakkında bilgiler...

cepheden gelip postallarıyla 11 kişi sahaya çıkan ve yedek oyuncularını cephede asker bırakıp gelen fenerbahçenin ilk yarıda bir oyuncusunun sakatlanması sonucu 2. yarıda 10 kişi sahaya çıkan ve maçı 1-0 kazandıklarında ölmekden kıl payı kurtarılan takmımızı beşiktaşlılar kurtarmıştır.. arabacılardır..

gelelim yanlış anladıgınız bölümüne.. o cümleyle kastım beşiktaş diğil kendisine taraftar diyip holganlık yapan bölümedir sadece çarşıya diğil yeri geldiğinde ultraslana yeri geldiğinde gencfb yedir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5