İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Alexa Global 289 TR 3,602 Tanıtım Yazısı Satışı Tekil Hit 300 ile 340 arası

Ecancan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet değerli kardeşlerim sizlerin sayesinde bu şekilde bir bloga ve arkadaşlığa sahip oldum. Bu blog için berlirli bir emek harcadım yaklaşık olarak 2 ay kadar devamlı hiç aksatmadan konu girişinde bulundum ve takip edenler bilir içeriklerimi her sabah tam olarak saat 10 da yayınalamaya özen gösterdim. Bu emeğimin karşılığı olarak artık blog üzerinden tanıtım yazısı ve reklam alanları satışına başlayabileceğimi uygun gördüm daha sitemin yeni gelişimde olması nedeniyle hit tablosunda yavaş yavaş yükselmeler olacaktır. Şuanlık 1 aylık bir seteye göre böyle bir blogun yakaladığı hit bana uygun ve makul geldi. Bunun sebebiyle belirli bir düzeye ulaşmam neticesinde sık sık sorulan tanıtım yazı alımlarına ve reklam alımlarına başlayabilirim.

Tanıtım Yazısı Ve Banner Fiyatları;
Öncelikle önemli bir açıklama belirteyim. Uygunsuz ve aynı şekilde illegal ve uygun görmediğim tanıtım yazılarını yayınlamamaktayım. Tanıtım yazılarında siteye verilecek linklerin link çıkışı yapılan siteleri detaylı bir şekilde inceleme sonrasından uygunluğunu incelediğim ve bu uygunluktan geçen sitelerin tanıtım yazılarını yayınlayacaktır. aksi taktirde diğer sitelerin tanıtım yazıları ve reklam bannerleri yayınlanmayacaktır.

1 adet tanıtım yazısı 10tl olarak fiyatlandırılmıştır

5 Adet tanıtım yazısı 40tl olarak fiyatlandırılmıştır. (Toplu alınnan tanıtım yazıları bir anda yayına girmeyecektir. Belirli aralıklarla üç günde bir olarak yayınlanacaktır.)

Tanıtım yazıları kullanıcılar tarafından özgün olarak yazılması gereklidir bu yazıların özgünlüğünü analiz ettikten sonra onaylanacaktır.Herhangi bir ters durumda tanıtım yazısı yayınlanmayacaktır. Ayrıca öncelik olarak ücret verilecek sonrasında verilen tanıtım yazısı yayına girecektir. Bu yayınlanan tanıtım yazıları ömür boyu sitede yayında kalacaktır. Bu konuda %100 garanti sağlamaktayım. Tanıtım yazılarında maximum 2 link çıkışı ve 1 öne çıkarılmış görsel bulundurulabilinir.

Reklam (Banner) Fiyatlandırması
Sitede 2 özel raklam alanı vardır. Ayrıca ek olarak silder bölümünede banner koyulabilinir. Toplamda 3 adet raklam alanı bulunmaktadır.

1.Reklam Alanı (Header üst bölüm son yazıların üstü Tüm sayfalarda bu bölüm dahildir.)

Bu reklam alanının boyutu 480×60 boyutlarında olması gereklidir.

Bu reklam alanını fiyatı;

• 1 Aylık : 30tl
  • 2 Aylık : 55tl
  • 3 Aylık : 75tl

2. Reklam Alanı (Konu içi öne çıkarılmış görsel altındadır.)

Bu reklam alanının boyutu 480×60 boyutlarında olması gereklidir.

• 1 Aylık : 25tl
  • 2 Aylık : 45tl
  • 3 Aylık : 65tl

3. Reklam Alanı (Silder Reklam Alanı)

Bu reklam alanının boyutu 250×250 boyutlarında olması gereklidir.

• 1 Aylık : 20tl
  • 2 Aylık : 40tl
  • 3 Aylık : 60tl

Son olarak sitenin 3.3.2015 Tarihli hit tablosu ve istatistik bilgileri;

tanitim-sayfa-analitik.png

Alexa İstatistik Llink

Bana ulaşmak için blogumdaki iletişim sayfasından bana mail gönderebilirsiniz skype üzerinden iletişim için [email protected] adresi üzerinden ekleyebilirsiniz. Ayrıca Sosyal hesaplardan blgumda bulunan üst bölümden benim facebook ve twitter profillerime de sosyal medya üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri : Ziraat Bankası , Enpara

Site Adresi :http://blog.ecancan.com/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5