İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Allah aşkına birileri yardım etsin !!!

B

bandelas

Misafir
ya arkadaşlar allah aşkına su işleri bilen birisi bana yardım etsin nereye baş vurdumsa tam bir cevap alamadım bana bu işleri ögretecek arkadaşa 50 milyon verecem ne olur yardım edin yaa iki haftadır buralara takılıyom tam bir şey kavrayamadım bana sedo konusunda ve php nuke konusunda yardım edecek arkadaşlarla msnde görüşmek istiyorum yokmu ben,imle bilgilerini paylaşabilecek msn : [email protected] lütfen yardım

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Arkadasım para ile alacagın bilgi bir isine yaramaz.. 2 Haftadır forumda isen ve birsey öğrenemediysen 50 milyon karsiliginda verilecek yardimin sana bir faydasi olmaz.. Yanlis anlama 50 milyon az demiyorum. Ama değmez..
Forumu incelemeye devam etmeni öneririm. Ben 7 yıldır bu isin icindeyim. Daha 2 ay önce ele avuca gelir para kazanmaya basladim..
Bilmem anlatabildimmi ?

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasın soyledıklarıne katılıyorum...
bu ısler 1,2 gunde ogrenebılecegın seyler degıller, burdakı webmasterların cogu bu ıslere senelerını vermıs ınsanlar. bıraz emek harcayıp buldugun herseyı okumaya, ogrenmeye calıs...
kımse sana msn de bunları anlatamaz bunları kendın kesfedıp arastırma yaparak ve bol bol okuyarak ogrenmen gerekır.

ve bence en son dusunecegın sey para olmadılır.
cunku sana temennı edıyorum kı bu sıralar eger bır sıte yaparsan ondan hıcbırsey kazanamazsın...

kolay gelsin...

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni cıkan sitelerin artık arkası eger cok kuvvetli degilse, kısa zamanda para kazanması zor degil imkansıza yakın,
ben para-mara islerini su an kesinlikle dusunmuyorum sende dusunmemelisin, kitlen olussun bekle ogren, kimse kimseye 1 anda bildiklerini anlatamaz sana...
okuman, arastırman gerek...

B

bandelas

Misafir
arkadaşlart güzel diyorsunuzda böyle ilerlemiyor

ya arkadaşlar güzel diyorsunuzda böyle ilerlemiyor acemibiri olarak yol gösterwen yok yani bu kadar zormu msnde bana yol göstermek ayrıca bende 32 tane domain var bunları sedoya park etsem boşta duracaklarına yani bana yol gösterecek biri yokmu bu forumda ???

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
bandelas' Alıntı:
ya arkadaşlar güzel diyorsunuzda böyle ilerlemiyor acemibiri olarak yol gösterwen yok yani bu kadar zormu msnde bana yol göstermek ayrıca bende 32 tane domain var bunları sedoya park etsem boşta duracaklarına yani bana yol gösterecek biri yokmu bu forumda ???
Forumda biraz arastirirsan rahatlikla o 32 domaini sedo'da park edebilirsin.. Nasıl yol gosterecegizki sana.
Sana buradan yol gosteriyoruz iste.. Arastirmaya, oğrenmeye calis. Kendi adıma konusmak gerekirse 100 Milyon'da versen 15 dakika Msn'de kimseye birsey anlatamam.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bandelas' Alıntı:
Para kazanma bölümündeki yazılanların hepsi TÜRKÇE.
Sedo konusunda onlarca başlık var.Yukarıda ki arama kutusuna sedo yazıp konu hakkında ki yazılara ulaşabilirsin.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben zannetmiyorumki araştırmadan etmeden kimse web hakkında bilgiler öğrensin. istekli olan içinde istek olan herkes araştırır ve bulur. ne başkasından medet umar ne de para teklif eder. parayla olmaz bu iş birisinin anlatmasıda fayda etmez. anladım dersin ama anlamazsın bence kendin öğren. kimse anasının karnından herşeyi öğrenmiş olarak doğmadı. başkalarınında vaktini çalma istekli olsaydın öğrenirdin.

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
birisi sedo ya üye olurkenki işlemlere kadar screen çekip yayınlasın olmayacak yoksa.
sedo sedo sedo demiş napolyon sanırım, sonradan değiştirmişler.

Serbülent Daşkın

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bandelas' Alıntı:
ya arkadaşlar allah aşkına su işleri bilen birisi bana yardım etsin nereye baş vurdumsa tam bir cevap alamadım bana bu işleri ögretecek arkadaşa 50 milyon verecem ne olur yardım edin yaa iki haftadır buralara takılıyom tam bir şey kavrayamadım bana sedo konusunda ve php nuke konusunda yardım edecek arkadaşlarla msnde görüşmek istiyorum yokmu ben,imle bilgilerini paylaşabilecek msn : [email protected] lütfen yardım
+ forumda bu konuda sürekli başlık açmaktan da vazgeç!

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bedavaonline' Alıntı:
+ forumda bu konuda sürekli başlık açmaktan da vazgeç!

bunu kime dedin merak ettim ?
bi an çok ortada kalmıştı, biraz alınğanım herhalde üstüme geliyor gibi sandımda. no problemo.

Serbülent Daşkın

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu açan kişiye dedim.Hatırlattığın iyi oldu, quote sunu ekledim şimdi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5