İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alternatif reklam ?

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hepsi caizdir heralde,sonuçta alternatif reklam yani

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu da cevap:

Çoklu reklam ünitelerine genel hizmet reklamları sunacak mısınız?
Hedeflenmiş reklam sunulamazsa, ilk reklam ünitenize genel hizmet reklamları sunulabilir. Bu durumda, sayfanızdaki ikinci ve üçüncü reklam üniteleri saydam kutular olarak görünecektir. GHR'lerin veya saydam kutuların yerine kullanılacak alternatif reklam adresleri veya renkler belirleyebilirsiniz.

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Anadolu' Alıntı:
Hocam sende her yerde alternatif çıkıyor. Bir çözüm ara bence
http://www.soruyorum.org/reklam.php

Sağol üstad. Çözüm içerikte ama benim içerik şifreli giriş yapılan yarışma sayfalarında saklı. Google amcama ters bir durum kısacası. Bugün birşey farkettim. Kurallar bölümündeki üyelik paneli yazısındaki "panel" kelimesinden gidip elektrik kablosu firmalarını getiriyor. Yarışma sitesinde kim ne yapsın elektrik kablosunu. Dur bakalım değiştirince farkedecek mi.

Genel olarak bu tarz önerileriniz var mı Soruyorum için ?

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kablo problemi bende de var. admin sayfamın girişinde "güvenlik ekipmanları" çıkıyor :(

M

Melvana

Misafir
DincerAydogdu' Alıntı:
Çözüm içerikte ama benim içerik şifreli giriş yapılan yarışma sayfalarında saklı. Google amcama ters bir durum kısacası.
Genel olarak bu tarz önerileriniz var mı Soruyorum için ?

Eski dostum Dinçer, scriptlerinin oturumu kontrol ettiğin bölümlerini googlebot'un geçebilmesi için modifiye etmelisin. Aksi halde kullanıcı girişi gerektiren sayfalarında reklam çıkmayacaktır.

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
altenatif reklamda tıklama linki ekleyemiyorsunuz yani <a href> tagı mümkün değil, sadece banner/resim görütülenir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5