İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

amazon.com dan alışveriş yapılır mı

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba amazon.co.uk den alışveriş yapmak istiyorum ancak ürün gelirken gümrükte problem yaşarmı? Ayrıca ürün bedelinin haricinde diğer masraflar ne kadar tutar? Daha önce alışveriş yapanlar bilgisini paylaşabilirlerse herkes için faydalı olabilir. Teşekkürler

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sendit ile çalıştım daha önce sorunsuz geldi ama ben cd getirdim sen ne getirmek istiyorsun? benim ödediğim extra tek şey kargo bedeliydi :)

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gelir hiç problemsiz gümrüğe takılması demek ztn gümrükten bişiler ödemen için bekletmeleri demektir. worldwide gönderip göndermediğine dikkat et. japonyadan buraya 10$ a geldi kargo bana

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir de gönderimde iki seçenek var. Bir tanesinde 2-3 gün içinde elime geçecekmiş diğerinde 10-12 günde. Bunların arasında kargo masrafı ne kadar farkeder

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya aslında getirmek istedğin dvdyi sölersen burdan ben sana aynısını bulayım :)

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amazondan elektronik problemli geliyor galiba değil mi?para yönünden:)

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yurtdışından elektronik hertürlü problemli geliyor:D
en iyisi yazın amerika dan dönen birilerini bulmak lazım.kum gibi work and travel cı var onlarda kar yapma peşinde kardeşim ya:)bunca yıllık dostlar para mevzu olunca nanay!!!!

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam elektronikte sorun çıkıyor anladım ama dvd'de sorun çıkar mı

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dvd vcd cd tarzı şeylerde sorun çıkmıyor. geçen almanyadan 15 adet cd getirttim etiketinde maliye 5 euro yazıyordu gümrüğe takılmadan geldi. İmkanınız varsa ve yurtdışından elektronik getirtcekeseniz, etiketine hediyedir diye yazdırın. o zaman gmrük te 300 euro değere kadar vergi almıyorlar. ama şöyle bir durumda var sen tut 20 euroluk bir elektronik getirt. benim buradaki süper zeki gümrük memurum (!) gelen şeyin ne olduğunu anlayamadığı için 500 euro değer biçsin. bazen bunlarda oluyor. sonra derdinide anlatamıyosun memura. adam paketin rengine bakıp karar veriyor herhalde

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5