İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AMD 64 Sempron - ücretsiz panel/kurulum/optimasyon - limitsiz trafik - 1Gbit PORT

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AMD64 Sempron 2800 (Yeni nesil 64bit)
1024 MB RAM
2x80GB HDD veya 1x200GB
Limitsiz trafik! - Limitsiz IP!
IRC, absürt, mp3, marez serbest.
Ücretsiz panel/işletim sistemi seçeneği.
100Mbit port = 135 $ / Aylık veya sabit 190 YTL / Aylık
1Gbit port = 570 $ / Aylık veya sabit 800 YTL / Aylık

test ip : 66.90.66.1
lokasyon : FDC Servers

Son zamanların gündemdeki servis sağlayıcısı FDC yaptıkları çalışmalardan sonra sistemlerini FW korumasına geçirdiler, IRC işini yapanlar için ideal bir makine.

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Limitsiz trafik! - Limitsiz IP!
Açıklarmısın uğur ?

Mert45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı konuyo bir çok yere açmışın Bu sunucu sorunlu iade ettik biz bunu almaya niyetli arkadaşlara uyarımızdır

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı konuyo bir çok yere açmışın Bu sunucu sorunlu iade ettik biz bunu almaya niyetli arkadaşlara uyarımızdır

İade ettiğiniz sunucu, HostBank'ın sattığı değil miydi? Bu başlıkta @Mickey satış yapıyor, HostBank değil. 2 farklı sunucuyla ilgili olarak 2 farklı başlıkta "bu sunucu sorunlu, biz iade ettik" demeniz kafamı karıştırdı açıkcası...

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herhangi bir sorun söz konusu olamaz kullanıcı hatasından kaynaklanan problemleri servis sağlayacı arkadaşlara atmayın eğer dedicated kullanmasını bilmiyorsan dedicated almayacaksınız. TR düzeyinde HostBank bu işi en iyi yapan sayılı kişiler arasındadır.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
1.ne ben ne aksunucu firmayız.

2 aksunucu çok sevdiğim bir kardeşimdir.alakamız sadece abi kardeşliktir.

3 aynı sunucu benden daha farklı fiatda.

4 sunucunuza saldırı oldu.servisler düşmüş.bekleyin gelir dedim.beklemediniz.ben sizin sunucunuzla ilgilenmek zorunda değilim.

5 gelip küfür ettiniz.anamıza bacımıza.gene bişey demedim.ay sonu sunucu kapatılacak dedim.

6 daha sonra sunucuyu kapat dediniz.reinstall atıldı.sunucu hazır bekliyor.sorun felanda yok.

7 bilgisiz insanlarla çalışmak böyle birşey.sonra da gelip sunucularına dikkat et diyorsunuz.tehdit mi diyorum? soruyorum.yok sunucularınız bir b.ka yaramıyor diyorsunuz.

8 Allah yolunuzu açık etsin.Allah akıl ve fikir versin.Bu arkadaşa sunucu satacaklarda 2 kere düşünsün.

konunu dağıttım ama gereken açıklamayı yapmak zorundaydım.

Mert45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siz Amd Semprom 2400 yerine Amd Ahutlon 1800 veriyorsunuz ve sunucuda problem yok diyorsunuz. her gecen gun dcnizde problem var kesintiler var sınırsız ip diyiyorsunuz 12 13 tane ip atıyorsunuz insanları cileden cıkarırsanız tabiki kufur yersiniz.

nixcon da arkadaşım 3 sunucum var sunucu yonetmeyide sizlerden oğrenmeyeceğim sadece görüşümü ve uyarımı verdim ben almış olsaydım sunucuyu zaten sizden almazdım ortağım benden habersiz almış ben sadece uyelere uyarı amaçlı yazdım okadar.sunucuya saldırı oldu diyorsunuz peki 3 sefer restart attığım halde neden gelmedi servisler tabii sunucunun kendi kendine attığı restartları saymassam 3 sefer.

ve size küfür edende ben değil hayattada etmem allahından bul aldığın parada helal olsun der bırakırım

Mert45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kusura bakma arkadaşım amacım flood yapmak değildi

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
sipariş verilir.o anki özelliklerde donanım yok ise dc ya bir üst donanımı yada ona eşit özellikdeki donanımı takar.her dc de bu böyledir.Bilgili olanlar bilir.

dc benim değil.FDC.DC den kaynaklı problemlere birşey yapamayız.DNS sorunu denen bir illetden sizin haberinizin olmaması bizim suçumuz sanırım.

Sınırsız değil 60 ip şeklinde satışı gerçekleştirdik.blok halinde size ip verdim.Kullanın kullancıkça vereceğim dedim.ama bu sanırım vermeyeceğimiz anlamına geliyormuş.bu da bizim suçumuz sanırım.

insan çileden çıkınca küfür yiyor demek.yazık size.azımdan bir tek kelime çıktı mı ?

hayır.biz küfür bilmeyiz.bizim anamız babamız öğretmedi bize.

sunucu yönetimini maşallah çok iyi biliyorsunuz.neden her seferinde beni rahatsız ettiniz.en ufak bir sorununuzda bile bana sordunuz.bu da bizim suçumuz sanırım.

sunucunuz saldırı almış.servislerin restart ile anında gelmesini bekleyemezsiniz.

kendi kendini restart atmıyor alet.bunu da sanırım şimdi yazdınız.bu da bizim suçumuz sanırım.

ben küfürü de yedim hakkımıda helal ettim.Allaha havale ettim.

gerekli açıklama yapıldı sanırım.

bozuk dediğiniz sunucuyu bilgisiz bir üye olacak ki selim61 arkadaşım almıştır.

bu konuya yazmayın daha fazla.satış baltalamış oluyorsunuz.

Mert45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haırlısı olsun arkadaşım senin dediğin olsun ne diim ben

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konuda HostBank'ın haklı olduğunu düşünüyorum. En azından, forumdaki geçmişi ve bu konuda yazdıkları göz önüne alındığında, iddiaları daha gerçekçi ve inandırıcı duruyor.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
iddia değil bunlar kerem :)

ortaya atılan bir iddia var.ben ise yanıtladım.elimde tüm loglar mevcut.küfür edilen loglarda mevcut.

gerekirse bunları veririm.tek tek okunur anlaşılır.

şu şöyle bu böyle iddia etmekle olmaz.karalamak kolay mı :)

Mert45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konuda HostBank'ın haklı olduğunu düşünüyorum. En azından, forumdaki geçmişi ve bu konuda yazdıkları göz önüne alındığında, iddiaları daha gerçekçi ve inandırıcı duruyor.

kardeş bize yapılan bunlar acık ve net istelin makina buydu başka makina verildi uzatmanın anlamıda yok... Kimse kimseye bosu bosuna kufur etmez...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
bakın.son defa söylüyorum.daha fazla yazmayın.beni zora sokmayın.

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş bize yapılan bunlar acık ve net istelin makina buydu başka makina verildi uzatmanın anlamıda yok... Kimse kimseye bosu bosuna kufur etmez...

o dediğin alet istediğinden daha iyi bu bir ikincisi karşında babanın oğlu yok hiç bir şekilde argo kelime kullanamassın sen sorunlarına burada gelip bizden yardım isteyerek çözüm arasaydın sonuca ulaşırdın ama sizin gibi arkadaşlar direk kişiyi karalamaya yönelik hareketler yaptığı için bu gibi bir yaptırıma gitmeyi akıl edemiyorsunuz ..

ayturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok SAbırsız bir milletiz çookk...

Neden beklemeyi bilmeyiz ki argo kelime olayı gerçekten çok üzücü...

Umarım konu kapanır ve olaylar tatlıya bağlanır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5