İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Amd64 3200 - 2Gb ram - 160 Gb Hdd // Hemen Teslim. Bursa/TR

Medyabim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Asagidaki sunucu hemen teslime hazirdir.
Tum kurulumlari yapilmis guncellenmis ve paneli kurulup hazir hale getirilmistir.
Stok fazlasi tek sunucu olarak rackde hazir sahibini beklemektedir.

Cpu: Amd 64 3200
Ram: 2 Gb DDR
HDD: 160 Gb SataII
Isletim Sistemi: Centos 4.4 64Bit
Kontrol Paneli: DirectAdmin
Ip adresi: 5 adet

Baglanti Hizi: 10 Mbit port ustunde aylik 330GB veya 1 Mbit/sec sinirlandirilmis.

Fiyat: 250 Ytl/Ay
Istenirse tam proaktif yonetim hizmeti ile birlikte: 300 Ytl/Ay

Datacenter: Medyabim Internet Hizmetleri DC. Bursa / Turkiye
Not: Datacenterimiz yaklasik 1 yildir faaliyet gostermektedir. Su anda toplam 20 Mbit cikisimiz bulunmaktadir.Bugune kadar sadece kendi sunucularimiz ve kurumsal musterilerimize acik olan datacenterimizda bu ilk stok fazlasi sunucumuzdur.

Firmamiz ile ilgili bilgiler icin www.medyabim.com.tr adresindeki web sitemizi ziyaret edebilir veya mesai saatleri icerisinde 0 224 2254475 nolu telefonumuzdan bize ulasabilirsiniz.

Sukru Emre Erim
Medyabim Internet Hizmetleri Sistem Yoneticisi

Ugur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
The system has suffered an unrecoverable database error.
Error (if any): Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2)
Please contact us if the problem persists.

sitenizde sanırım bir problem var

Medyabim hosting programını yazan sizlersiniz sanırım o program gerçekten 10 numara bedavamı dağıtılıyor marez mi bilmiyorum ama çok güzel iş çıkartmışsınız tebrik ederim.

Hayırlı satışlar.

Medyabim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenizde sanırım bir problem var

Medyabim hosting programını yazan sizlersiniz sanırım o program gerçekten 10 numara bedavamı dağıtılıyor marez mi bilmiyorum ama çok güzel iş çıkartmışsınız tebrik ederim.

Hayırlı satışlar.

Sitemizde anlik bir problem olusmustu giderildi.

Evet hosting manager programi bizim tarafimizdan yazilmis bir programdir. Kaynak kodu kapali sekilde ucretsiz olarak dagitilmaktadir. Herhangi bir sekilde lisans istemez dilediginiz gibi kullanabilirsiniz. Guzel sozleriniz icin tesekkur ederim.

Bu arada baslikdaki makine hala sahibini beklemektedir :)

Arkadash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam ben internetten indirip kurdum ama şifre istedi :) ne yapmam gerekiyor ?

Arkadash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamamdır hallettim şifrede aynıymış. Kusura bakmayın rahatsızlık verdiğim için ve konuyla alakasız mesaj yazdığım icin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5