İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Amerika Lokasyonlu güzel bir hosting... aylık 7.95

NeveR The Don

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açıkçası Türk hosting firmalarıyla yaşadığım sorunlar nedeniyle 5 tane sitemi Hostgator firmasına taşıdım 3 aydır sorunsuz kullanıyorum.. sizlerede tavsiye ederim...

Bu aylık 7.95 doların içinde şunlar var

# UNLIMITED Disk Space --- limitsiz disk alanı
# UNLIMITED Bandwidth --- limitsiz aylık transfer
# Host UNLIMITED Websites -- limitsiz alan adı barındırma.. (yani kayıtlı domainlerinizin hepsini 1 hesap altında kullanabilirsiniz)
# FREE Instant Setup -- (kayıt sonrası anında açılıyor..)
# 99.9% Uptime Guarantee-- (%99 online ..3 ay boyunca hiçbir şekilde site ulaşımı kötü olmadı)
# 45 Day Money Back Guarantee( 45 güne kadar para iadesi yapıyorlar)
# CGI, PHP 5, RoR, Perl
# MySQL, SSH, SSL, IMAP, POP
# FREE Site Builder (site yapıcı)
# cPanel Hosting ( panel olarak cpanel )
# 24/7/365 Upgraded Support ( bu konu çok önemli yani teknik destek... açıkçası php.ini dosyasını normalde hostinglerde değiştiremezsiniz bu firmanın en önemli özelliğide domainize göre php.ini ayarlayabilirsiniz... kimi scriptler php_globals on iken çalışır kimisi çalışmaz .. ve diğer bir husus yazdığım yardım konusunda.. ne yapacağınızı hem cevap olarak yazıyorlar.. hatta isterseniz biz yapalım sizin yerinize dediler.. ve yaptılar.. ilk defa böyle bir destek gördüm..,)
# No Contracts or Hidden Fees ( gizli veya başka ödeme yok 7.95 i geçmiyor. birde ufak paket var sadece 1 site barındırmalı oda 4.95)

hostinging türkiyeye hızıda güzel gayet memnunum... bir iki kupon ve hosting e link aşağıda..

şu kupon kodlarını bir deneyin derim..

Hostgator Coupon Code : WEBHOSTING
Hostgator Coupon Code : TURKEY
Hostgator Coupon Code : FINDMYHOST
Hostgator Coupon Code : TOPHOST
Hostgator Coupon Code : HGC25
Hostgator Coupon Code : 404PAGE
Hostgator Coupon Code : HOSTGATOR
Hostgator Coupon Code : WORDPRESS ilk ay 1 cent olması gerekiyor..
Hostgator Coupon Code : ICEISHOT

falsealarm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hostgator yorumlari genelde pek pozitif olmuyor. Ama sorunsuz Hostgator'da uzun sure gecirenlerde var. Tek soylemek istedigim, bu dusuk fiyatlara aldanmayin cunki bildigim kadari ile renewal/kontrat yenilemeleri icin kupon gecerliligi yok, yani ikinci sene tam fiyattan devam ediyorsunuz. Tasinma derdinden kurtulmak icin biraz daha pahali ama cok daha uygun Amerika bazli firmalar var.

Ben MediaTemple.net'teyim ve simdilik memnunum. Aylik ise $17 olmasi lazim. Starbucks, Adobe, etc. gibi firmalarida musteri olarak bunyesinde barindiran bir firma.

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hostgator yorumlari genelde pek pozitif olmuyor. Ama sorunsuz Hostgator'da uzun sure gecirenlerde var. Tek soylemek istedigim, bu dusuk fiyatlara aldanmayin cunki bildigim kadari ile renewal/kontrat yenilemeleri icin kupon gecerliligi yok, yani ikinci sene tam fiyattan devam ediyorsunuz. Tasinma derdinden kurtulmak icin biraz daha pahali ama cok daha uygun Amerika bazli firmalar var.

Ben MediaTemple.net'teyim ve simdilik memnunum. Aylik ise $17 olmasi lazim. Starbucks, Adobe, etc. gibi firmalarida musteri olarak bunyesinde barindiran bir firma.

Media Temple cidden cok guzel bende onu kullaniyorum uzun suredir. Sanirim su anda 20 dolar olmasi lazim aylik.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5