İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arabistan'dan Akıllı Telefon İsteyenler

ŞeMSi

Empatik
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
113
Selamun aleyküm arkadaşlar,
3 senedir S.Arabistan'da yaşıyorum, tecrübeler ve araştırmalarım sonucunda, S.Arabistan'da akıllı telefonların daha ucuz olduğunu gördüm.

Ama bu ucuzluk bütün telefonlar için geçerli değil. örnek veriyorum 600 riyal olan bir telefon Türkiye'den alınsa daha iyi olur çünkü aradaki fark az.

Büyük telefonlarda fark çok yani pahalı telefon almak isteyenler için buradan almak çok avantajlı.

Örnek olarak Apple iPhone 6S Plus Arabistan ve Türkiye Fiyat Karşılaştırmasını inceleyebilirsiniz.

İncelenmesini istediğiniz telefonları tarafımıza bildirebilirsiniz. ödeme ve teslim koşullarını 00966 530 754 387 nolu telefondan arayarak ya da watsapp üzerinden mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

Özellikle Apple iphone serisi almak isteyenler, bizimle irtibata geçsinler. Buradan iPhone serisi Arabistan fiyat listesini inceleyebilirsiniz.

a.IŞIK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pasaporta kayıt sırasında vergisi var. ayrıca siz de üzerine bir miktar kar koyacaksiniz bedavaya yapmayacaksiniz sonucta. sonuc olarak, o kadar da ucuza gelecegini sanmiyorum. bir arkadasim dubai'den getirtiyordu full orjinal diye, bildigin çin malı çakma. ama çok iyi benzetmişler orjinaline. duyduğuma göre arap ülkelerine çin'den daha rahat mal giriyormuş..

ŞeMSi

Empatik
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
113
Arabistan'da Çin malı satılan ürünlerde var orjinal ürünler de var. kaldı ki bu durum Türkiye için de geçerli.

Ben buradan büyük firmalardan alıyorum (Jarerbookstore) gibi(TELECOM), üretim yeri,seri numarası.İmei numarasını size göndermeden önce watsappla yolluyorum. Siz araştırıyorsunuz siz onay verirseniz yolluyorum. Dediğiniz açtırma parası 131 tl . Ben ta bi ki kar alıyorum. Tüm bunlara rağmen en 1000 tl kazançlı olan bir çok arkadaş var tercih sizin.

KESİNLİKLE ÇİN MALI DEĞİL.

Üretim yeri Çin olan ürünler de mevcut lakin bu Çin malı demek değildir. Adam fabrikasını Çin'e kurmuş üzerinde made in Çin yazıyor. Ben yine de bu ürünleri almıyorum müşteri hoşlanmadığı için zaten fiyatlar da hemen hemen aynı.

Kaldı ki ödemeyi ürünü teslim alıp incelemelerinizi yaptıktan sonra yapıyorsunuz. ben ürüne güvenmesem böyle bir risk alır mıyım sizce ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5