İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arama Motoruna kayıt!

K

kolaymuziknet

Misafir
webmasterlar arama motorumuza sitenizi kayıt edin.Tekil hitiniz artsın.
siteye kendinizi kayıt ettikten sonra google,yahoo ve 5 siteye daha web siteniz otomatikmen kayıt edilir.

adres : http://www.kolaymuzik.net/hit

A

akvaryumnet

Misafir
bana asparagaz geldı..cunku google gif kullanıyor yahoo ıse ucretlı artık..

S

Sticks

Misafir
Yahoo ücretli değil bunu unutmayın.
(Her ne kadar bilgili sanan arkadaşlar tersini iddia edecek olsa da!) :)

Yahoo $299 luk ücreti sadece belirli bir kategori altında (commercial vb.)
yayınlama isteğiniz karşılığında para alıyor.

Bunun dışında yahoo ya submission yapabilir oradan da sitenize ziyaretçi sağlayabilirsiniz.

Google her nekadar Manuel kayıtları tercih etse de birçok sefer otomatik submissionları da kabul ediyor tabii ki spam yapmadığınız sürece.

C

canm

Misafir
Sticks kesinlikle doğru söylüyor, hatta arkadaşın yazdıklarına bir ekleme yapmak istiyorum.
299$ commercial kategorinin dışında, adamlar şöyle diyor;
299$ verin sayfanızı hemen dizinimize ekleyelim yada bedava yollayın ama sitenizi ekleme garantisi vermiyoruz...

K

kolaymuziknet

Misafir
Otomatikmen sizin sitenizi kaydediyor.yai hangi web sitesine onay verirsem onu kayıt ediyor.tabiii cogu site google ve yahoo da kayıtlı oldugu için kayıt etmiyor 2. kez.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi