İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

aramada virüs uyarısı -sanırım-

ENVER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar sitemin googlede 144.000 indexli sayfası bulunuyor fakat 12. arama sayfasından sonra aşşağıdaki hatayı veriyor. hitlerimde 20k dan 5k ya düştü bu sebeple sanırım. kullandığımız script vbulletin.

bu sorun hiç başınıza geldimi bilmiyorum ama neden olduğu ve nasıl çözmem gerektiği konusunda acilen yardıma ihtiyacım var :(

We're sorry...

... but your query looks similar to automated requests from a computer virus or spyware application. To protect our users, we can't process your request right now.

We'll restore your access as quickly as possible, so try again soon. In the meantime, if you suspect that your computer or network has been infected, you might want to run a virus checker or spyware remover to make sure that your systems are free of viruses and other spurious software.

We apologize for the inconvenience, and hope we'll see you again on Google.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Ayni icerikte baska sayfalar oldugu icin bu hatayi aliyorsun, dosyalari birbir acip, meta kodlarinda ve icerikde degisiklikler yapip kayit etmen hatta mumkunse indexlenebilecek sekilde isimlerinide degistirmende fayda var. Baska turlu bu sorunu cozemezsin.

ENVER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet baktım buna fakat herhangi bir sonuca ulaşamadım. yabancı forumlarda da sıkça konuşulur olmuş (google aramalarında buldum)

fakat tam olarak ne olduğunu anlamış değilim.

http://forums.seo.ph/showthread.php?t=267

burada bir takım yazılar yazıl8ıp çizilmiş ama anlamadım :(

not olarak belirtmek istiyorum az önce iyinet için arama yaptım aynı sorun burda da çıktı.

http://www.google.com/search?source...=1B2GGGL_trTR204TR204&q=site:forum.iyinet.com

bakın 12. sayfaya gelince sorun var.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
sitemin birindede böyle bişey vardı sonra kalmadı.Kafa yoracak bi kou değil yani

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
iyinette 18. sayfaya tıkladıgımda aynı hatayı aldım :)

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı sorun benim forum sitemdede var nerden çıkarıyor google bunu ya:S

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5