İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar rapide mesaj atıcam bi yardımcı olurmusunuz

desperado64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaşlar, Türkiye'deki şartlar bol bol ip adresleri değiştirmek zorunda kalıyoruz :) işte bundan dolayı korktuğum başıma geldi ve hesabım dolandırıcılıktan banlandı :( şöyle bir mesaj atıcam rapide yardım bi ederseniz sevinirim :) ingilizce ya da almancaya çevirilecek arkadaşlar :)

Selamlar,
xxx numaralı hesabımı, ortak hesap kullanımından kapatmışsınız..İp adresim sabit olmadığı için sürekli değişiyor..Bunda Türktelekomunda payı büyük çünkü alt yapının kötülüğünden dolayı modeme reset atmak zorunda kalıyorum bunun sonucunda da ip adresim değişiyor..Bir ara şifremin çalındığını fark ettim, hesabımın kilitli olmasından dolayı sorun yaşamadım ve şifremi değiştirmek zorunda kaldım..Bu olayıda yüksek kota düşüşlerinden sonra farkettim ve sonrasında ip adresi değişiklerinden otomatik hesap kapama olayı olmadı..Son birkaç gündür alt yapının yoğunluğundan dolayı ve elektrik kesintilerinden dolayı ip adreslerim otomatikmen değişti ve sonrasında hesabımı kapatmışsınız.. İşte bu sebeblerden dolayı hesabımın geri verilmesini istiyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi