İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkaşdalar Yardım lütfen

M

mIRCTR

Misafir
Merhaba , Arkadaşlar benim amca oğlu`nun adsense hesabını kullanmaktayım

her ayın 15`inde hesabıma ücret yatması için kendi hesap numaramı yazdım deneme ücreti göndermesini bekliyorum Asıl soru

Benim hesabım Olmadığı halde benim adıma hesabıma yatarmı ?

illa Adsense Hesap Kullanıcısı`nın Banka hesap numarasımı olması lazım

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hangi hesap numarasını belirtiysen o hesap numarasına yatar diye biliyorum.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
hesap sahibi isim ile banka hesabı sahibi ismi aynı olmalı sanırım.. zaten başka bir isim ile çalıştığın için kural dışı davranmışsın..

kendine banka hesabı açabilirsin. yaşın tutmuyorsa ailenden biri senin adına genç hesaplardan birini açabilir sanırım. ama adsense hesabı senin adınaysa bankadan kontrol edebilirler. hesap sahibi ismi uyuşmuyorsa senin hesap no.sunu verirken hata yaptığını da sanabilirler..

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olur.

neden böyle düşünüyorum çünkü hesap sahibi adı hesabım kısmındaki panelden giriliyor. Eğer değiştirme imkanı tanımsa o kısmı pasif duruma getirebilirdi yani kayıt sırasındaki verilen ad ve soyadı oraya işlerdi ve değiştiremezdik. Şuan panelime bakamıyorum iş yerindeyim ama bu şekilde olması gerek.

erkanozdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesin olur...
benim hesap ismi ile banka hesap ismi farklı kişiler, ödeme alıyorum. Tabi, sonra ne olur bilemiyorum :)

H

hedehot

Misafir
aynı durumda bir arkadasım daha ödemesini alıyor ama eger hesap da acmak istersen is bankası yasın tutsada tutmasada hesap acıyor.

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artık adsense hesabınıza EFT için hesap numaranızı eklerken Hesap sahibi ismini değiştirebiliyorsunuz. Bu daha önce yapılamıyordu ve sürekli sorun yaşanıyordu.

Hesap numarası eklerken kesinlikle hesap sahibi adı olarak Adsense sahibinin ismini girin. Bunların ikisinin aynı olmasına dikkat edin.

Aksi takdirde Google sizin hesabınız için bankaya EFT gönderdiğinde hesap sahibi adı ile hesap numarası farklı olacaktır.

M

mIRCTR

Misafir
gayet normal geldi onayladım sorunsuz :) şimdi ne zaman aydatı ödeme eder google acaba

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5