İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Asus Zenfone 6

kuyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Asus Zenfone 6 (çift sim)telefonumu başka model asus alacağımdan satıyorum. çok temiz kullandım. kutusu ve aksesuarları var. ekranda hiçbir çizik yok. siyah renk. pilini hala sadece akşamları şarj ediyorum. tam gün yetiyor. Garantisi devam ediyor.fiyat 600 TL.
ilgilenenler aşağıdaki linkten özelliklerine bakabilirler. isteyene detaylı fotoğraf gönderirim.

http://www.asus.com/tr/Phone/ZenFone_6_A601CG/specifications/

Msnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende Zenfone 6 kullanıyorum, güncelleme işlemleri bazen sıkıntılı olabiliyor ama genel olarak telefondan memnunum. Telefonu şarj esnasında kullandığınız zaman da bataryası maalesef ölüyor. Tek kötü özelliği bu olsa gerek ama bunun dışında şarj olayını düzgün bir şekilde gerçekleştirdiğiniz zaman sıkıntısız arkadaşın dediği gibi 1 gün idare ediyor. Alacak kişiye şimdiden hayırlı olsun, alınmayacak bir özelliklere sahip olmadığını da belirtmek isterim. İyi forumlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5