İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Atatürk english version Herkez İzlesin

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Atatürk-english-version-herkez-izlesin.png

Selam Upload Bana Ait Yapımcısı Ben Değilim Çok Sevdiğim Atam İçin Paylaştım

Burdan İzleyiniz

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Bugün cumhuriyetimizin onuncu yılını doldurduğu en büyük bayramdır. Kutlu olsun!

Bu anda büyük Türk milletinin bir ferdi olarak bu kutlu güne kavuşmanın en derin sevinci ve heyecanı içindeyim.

Bu sözleri O'nun sesinden ne zaman duysam tüylerim diken diken oluyor. Ne mutlu bize ki böyle bir lider herkese nasip olmaz. Böyle bir lider zaten bir daha gelmez.

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Teşekkürler Arkadaşlar Yorum İçin Onun Gibi Bir Lider Asla Gelemez Allah İzin Vermedikçe
Ve Şunuda İlave Edelimki Ufakken Öğretmen Anlatırken Ve Okulda Atatürk'ün Hayatı İle İlgili Bir Video İzlerdik Hatırlarsınız Siyah Beyaz Şeritli İzleme Ozamanlar Çok Ağlamıştım

Ve Bundan Yaklaşık 3 4 Senemi Ne Tam Hatırlamıyorum Atatürk'ü Rüyamda Görmüştüm
Çok Büyük Bir Yürüyüş Vardı Askerler Yürürüş Yapıyorlardı Bilirsiniz Nasıl Kutlamalarda Olur Ama Çok Büyük Bir Yürüyüş Ve Atatürk Bie Pencereden Bana Doğru Gülümseyerek Bakıyordu Şimdi Bu Rüyaya Ne Demeli Benim Sevgim Bu İşte Saygıları Dilerim Arkadaşlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5