İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ATM Paylaşım Platformu Hayata Geçti !

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
01 Ekim 2009 tarihi itibariyle ATM Paylaşım Platformu Türkiye’deki tüm Bankaları ve yaklaşık 23.000 ATM’yi kapsayacak şekilde hayata geçti.

Yeni uygulama ile birlikte, daha önce sadece kredi kartlarının kullanımına açık olan banka ATM’leri, bütün Banka Kartlarına açılacaktır. Banka Kartı (Debit Kart) ile de bütün ATM'lerden “Para Çekme” ve “Bakiye Sorgulama” işlemi yapılabilecektir.

Bu yeni uygulama ile birlikte üyesi olduğumuz “ Ortak Nokta” paylaşımı, 1 Ekim 2009 tarihi itibariyle sona ermiştir.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Aman dikkat derim, eğer bankanıza ait bir bankamatiği kullanmıyorsanız çekeceğiniz paranın miktarına göre belli bir %de ve bu %de her bankanın keyfine bırakılmış bir oran ile para kaybına uğrayabilisiniz.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
her 10 tl için 2-3 TL kesen yerler varmış diye duydum. Ama doğruluk payı nedir bilmiyorum.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Bakiye sorgulama 1 lira Nakit çekim 5 YTL. Mecbur para çekmek zorunda kaldım :) 1 kere çekmeden önce sorguladım 409 YTL dedi nakit çek dedim 100 lira ondan sonra bir daha sorgula dedim çektikten sonra bakiye 303 lira dedi. Bende alala dedim küsüratı yanlış mı okudum acaba diyerekten bir daha bakiyeye bakıyım dedim 302 lira dedi :D artık içinden neler geçti siz düşünün.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bankalarinortaksoygunnok.jpg

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Akbank , internet bankacılığından hesap özetinize baktığınızda 0.60 TL alıyordu.. Bakiye görüntülemede de ATM-lerde baya fark atmış çoğu bankaya..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5