İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Av malzemeleri

Erkanbay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam Bütün Forum iyinet.Com Ailesi Siz degerli Kullanicilarimiza Yeni bi duyuru yapmak istiyorum biz E Ticaret www.avstor.net Ailesi Olarak Siz degerli Müşterlerimizi Bekliyoruz balik avina Silahlara merakı oLanlar www.avstor.net www.fuaravistanbul.com Cokca Ödeme Secenekleriyle Siz degerli Kullanicilarimizi bekliyorum Arkadaslar Önceligimiz Siz degerli Kullanicilarimiza Güzel Hizmet vere bilmektir. ve bicok iletisime Sahibiz Aşagiya örneklrini tek tek yazicam.

Ödeme Secenekleri - Payu - Kapıda Ödeme - Bütün Kredi kartlarina 6 7 8 9 Taksit imkaniyla ve %0 Komisyon ile Alişverişlerinizi Yapa bilirsiniz.

iLetisim biLgileri E-Posta [email protected] - sitemizin Sag alt Kısmında Bizimle Sohbet Edin Telefon numaralarimiz : 0(212) 651 55 99

Mesai Saatlerimiz Hafta içi 09:00 - 20:00 (Cumartesi Dahil )

Not : Siparis ettiginiz Ürünleri Kargo veya Özel Kurye Bünyesinde Getirildiginde Lütfen Kontrol Etmeden ürünlerinizi Teslim Almayiniz Aksi takdirde Avstor.Net bundan Sorumlu degildir.

Daha fazla ürün isterseniz silah vsvs. www.fuaravistanbul.com E-ticaret resmi Sitemize bekliyoruz.

istanbuL avrupa yakasi - Ücretsiz Kargo yerleri - Bağcılar - Güneşli - Şirinevler - Bakirköy - incirli - Parseller - Halkalı - Başakşehir - Sefaköy - Avcılar Bu yerlere Ücretsiz Şekilde Kargolarimiz vardir.

Amacimiz Siz degerli Kullanicilarimizi Kazanmaktir. Güvenilir av malzemesiyle Alaklı tek adres www.avstor.net dir sizleri bekliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi