İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Avast ne söylesem az!!!

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
avast481169pro.jpg

Arkadaşlar piyasada ücretlisinide ücretsizinide üst üste koyan bu programı kesinlikle bilgisayarınıza kurun.Sistemi yormadan işini yapıyor.Flaş disk,telefon,pc virüslerini anında siliyor.Ben hayran kaldım diyebilirim.Çünkü bundan önce nod32 kullanıyordum ve nod32 nin silemediği virüsleri anında siliyor.Kesinlikle tavsiye ederim.

http://hotfile.com/dl/98618484/c14da3b/Arsivmerkezi.blogspot.com-avast.bedava.rar.html

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
trial mi bu ? 30 günlük olan?
bende bunu kullanıyorum, hafif ama işini iyi yapıyor, gerçi g data kullanasım var

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
bir ara new folder virüsü pc me bulaşmıştı.Nod32 tamamen etkisiz kaldı.Sürekli virüsü siliyor ve virüs tekrar çoğalıyor.Kafayı yedirmişti bana.Bu program ücretsiz olmasına karşın new folder virüsü falan affetmiyor.

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
prevx hakkında bilgi sahibi değildim şimdi baktım da bu antivirüsten bambaşka bir şey miş.Ücretli mi?

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
evet ücretli bir yazılım ama trial srmleri piyasada mevcut

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Bilgilendirme için teşekkürler. Avast benim işimi şuan fazlasıyla görüyor.

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
microsoft security iyi bir alternatif.

n-recordz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Avast şuan 90 Günlük Lisans dağıtıyor. www.avast.com tavsiyem hemen alın.Fakat yinede antivirüs programında KASPERSKY öneririm..

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Hocam kaypers bir kere kurayım dedim bilgisayarı çok kastı kaldırdım.Benim kulladığım sürüm ücretsiz olmasına karşın Avastı tek geçerim.Beni çok büyük dertden kurtardı o yüzden bu kadar çok sevgi sözcükleri kullandım.

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hiçbirisini bilmem bugüne kadar hemen hemen hepsini denedim virüs programlarının ve firewall programlarının. Comodoo firewall+antivirus kullandığım en iyi prgram diyebilirim kısaca . Comodo tedbiri elden bırakmıyor . Diğer virüs programlarının tanıyamadığı (nod32 de dahil) fud denilen keylogger vsleri pat yakalıyor. Deneyin memnun kalırsınız:)

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Bakın şimdi bir siteye girmeme izin vermiyor AVAST. Dün akşam girebiliyordum.Şimdi virüs old. söylüyor.
http://img852.imageshack.us/i/43280719.png/

Site bir arkadaşın sorun nedir? Forum sitesi SMF sorun nasıl çözülür. Arkadaşı uyarayım. siteye sizde girmeye denerseniz tabi virüs programına güveniyorsanız :) sevinirim.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Nod32: Gel abi gel geçiş serbest.
Panda: En iyi virüs

Kaspersky & Avira :harika:

Avastı deneyelim iş yerindeki bilgisayarda bakalım nasılmış.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Avast'ın hem Türkçe olması, hem kullanışlı olması, hem de ücretsiz olması gerçektende çok iyi,

Sitelerde ki iframe virüsünü de sorunsuz bulmaktadır Avast,

Bende Avast kullanıyorum ve de çok memnunum.

X

Xman

Misafir
Avast free home sürümünü kullanırken bir kaç kez virüs yedim, bir seneyi aşkındır microsoft essential kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım, bilgisayarı kasma konusunda ise avasttan 10 kat daha az kaynak tüketen bir programdır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5