İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AyDiL.Net Satılıktır!

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne için alıcaz ? bir özelliği varmı yoksa haybeden bir isimmi?
varsa pr değeri, yapılmışsa site içeriğine,günlük tekil ve cogul hiti ne? kaç para istiyorsun? bunlarıda yazsan işin kolaylaşır.

A

AydilNET

Misafir
aydil.net aşk,sevgi portalı için kurulmuş bir sitedir. ilk başlarda gayet guzel gitmistir. fakat daha sonra webmasterin ayrılması sonucunda son verilmistir. Hit konusuna gelince; portal kurulu oldugu zaman 1507 tane üyesi vardı.fakat kapanınca hepsi gitti. Fiyat konusuna gelince onu özel konusuruz..

Sönmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alexa Rating: No Data

Current PageRank : 0

Total listings by Google : 1

Yeni domain fiyatından yüksek fiyata gideceğini düşünmüyorum..

A

AydilNET

Misafir
Domain ismi güzel. Bence cok iyi bir yerlere gelebilir. Benim vaktim olmadıgından ilgilenemiyorum.

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain ismi güzel hiç bi özelliği olmayan domaine çok fazla bişi bekleme ama 10 ytlden fazla etmez. ayrıca .net o da bi dezavantaj.

A

AydilNET

Misafir
kardeş değerlendirebilene :) mesela zurna.net ne anlamı var? ama herkesin bildigi bir sunucu.

A

AydilNET

Misafir
a zurna.net büyük bir sohbet sunucu. zurna dediğin zaman benim aklıma bildigin zurna yani bir müzik aleti geliyor. Sence de oyle bir domainin büyük olması garip değilmi? demekki onemli olan domain değil. Domaininde onemi var sempatik olması lazım ama.

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bence sohbet kanalı filan olmasada zurna.com yada net iyi bir domain ilgi çeker ama aydil.net anlamı bile yok.. ha dersin anlamı olmayan bir suru site var bende derim süper hitin olur sitenin geçmişi olur anlarım. mesela google hiç bir anlamı var mı yok. arama motoru olmasa dünyada tanınmasa 10 ytl bile vermem ben google.com a.

A

AydilNET

Misafir
AyDil : Güzel, parlak, aydınlık gönül

OK?

anlamı var. ben bu domaini açtıgımda da yukarıda yazdıgım gibi aşk/sevgi sitesi yapmak için almıstım.

G

Geveze.at

Misafir
dorm' Alıntı:
domain ismi güzel hiç bi özelliği olmayan domaine çok fazla bişi bekleme ama 10 ytlden fazla etmez. ayrıca .net o da bi dezavantaj.
Domain piyasisindan sanirim pek anlamiyorsun.
Sifir km de binlerce domain satiliyor. Yeterki ismi güzel olsun. Bu sitenin ismi güzel degil o baska. Bizim Türk anlayisimiz bu. Illa Pr si yüksek olacak hiti olacak.
Allah bilir overture un ne ise yaradiginida bilmiyorsundur.
www.sedo.de www.afternic.com biraz buralarda arastirma yap eniyisi

Forumolaycom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AydilNET' Alıntı:

Yanlıs Anlama Kardeş Ama Zurna net diyince benım aklıma müzik aleti gelmiyor büyük bir irc sunucusu geliyor :p aydil diyince sözlükten yardım almam gerekiyor olay bu arkadaşların anlatmak istedikleride buydu zaten bilinen bir domanın olsa değer biçilir anladın ? :)

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hay allah ya domain satılıktır demiş domain hakkında yorum yapın dememişki :)

A

AydilNET

Misafir
DeviLLe haklısın ama öğrenmek istiyorlarsa ben domain hakkında 1. sayfada yeterince bilgi verdim. Başka istedikleri bilgi varsa yardımcı olabilirim.

A

AydilNET

Misafir
Arkadaşlar, Aydil.NET eski tasarım dosyaları tekrar atılmıstır. Tasarımı ile birlikte almak isteyenler olursa : http://www.aydil.net/tr adresine bakabilirsiniz. Fakat eski kullanıcı dataları yok olmustur.sadece tasarım bulunmaktadır.

A

AydilNET

Misafir
sevgi sitesi oldugu için php-nuke daha fonksiyonlu..suanda buyuk sitelerde aynı sekilde..

Sönmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AydilNET' Alıntı:
sevgi sitesi oldugu için php-nuke daha fonksiyonlu..suanda buyuk sitelerde aynı sekilde..
:) Hangi büyük sevgi sitesi kullanıyormuş.. Hergün yeni bir yaması çıkan scripti ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5