İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aylık 7,5 Euro ya 25 gb alan 510 Gb bw + +

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında başka bir başlıkta cevap olarak yazdım bunu ama , o başlıkta aranan Linux server olmadığı için , yeni başlık açıp adres vermeyi uygun buldum.

2 Ay kadar önce bir spor federasyonu sitesi admin i olan arkadaşım, bir yabancı hosting şirketinden alan aldı. ( 25 domain için Fakat tam reseller denemez sebep en altta )
2-3 aydır bu firma da olan siteleri takip ettim. Çünkü fiyat çok çok uygundu bence. Hiç bir hata olmayınca Almanya da bile araştırttım. birde parayı Almanya da havale ettirdim ( Alman Firma ) Ve bu hafta server a geçiyorum.

25 Gb alan
510 gb bandwidth

Servere lar 16 gb ram lı ve 22 server dan oluşan bir cluster. + 120 tane peer ı varmış.

Fiyatı yıllık 90 Euro. Yıllık ödeme de + 2 ay ( yani 14 ay veriyor )
1 adet domain i bu fiyata dahil reg ediyor size
25 adet domain host edebiliyorsunuz

1000 db,
sınırsız subdomain,
sınırsız mail,
+,+,+ gidiyor

veeee ref kullanarak hesap açtığınızda hem siz hem ref aldığınız kişiye +2,5 gb ve + 2 Ay free veriyor.

Tek eksiği domainlere alan ve bw sınırını auto koyamıyorsunuz Ama aşanı takip edip manuel durdurabilirsiniz. ( 510 gb nasıl aşılacaksa :)
Fakat Linux server - Merak eden ve ref imi kullanarak hem kendi hem bana +2,5 gb ve + 2 ay free kazandırmak isteyenler linkten giriş yapsın lütfen.

http://www.servage.net/?coupon=cust16018

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hello Culpable,

Thank you for your interest in Servage Hosting.

Yes, you can use it as you like.

Yes, we do not have any file size restrictions. You can upload as large files as you wish.

We are looking forward to hosting your website :)

daha once 330GB veriyordu simdi yukseltmisler
file hosting olarakda kullabiliniyor

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her günde yaklaşık 3 mb artıyor Bahsettiğim aldığında 7,5 gb idi birden 15 gb alan 330 gb bw yaptılar Ben denerken de 25 gb / 510 gb oldu :)

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burayı başka kullanan varmı hızı nasıl içerik kısıtlaması mevcutmu acaba içerik kısıtlaması yoksa hemen almayı düşünüyorum

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hızı çok iyi. benim siteler henüz aktarılmadı ama www.kickboks.com dan test edebilirsin. İçerikl kısıtlaması görmedim. FAQ da yok.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
25 Gb alan,510 gb bandwidth aylık 7,5€ nasıl oluyor, lütfen bilen birileri anlatsın..İnanamadım da :)

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Firma büyük bir firma. Ben 2-3 ay bekledim İlk başta 7,5 Gb alan ve 250 Gb bw ile başladılar.

Sonra 15 / 330 Gb oldu. Şimdi 25 / 510 üstelik Her kullandığınız günde Günlük 3 mb artış oluyor alanınızda. Onu da sölemeyi unuttum.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam, benim kafama takılan soru da o zaten.7,5gb web alanı ve 250gb bw'yi aylık 7,5€'ya nasıl veriyorlar.. :) En ucuz 1gb hosting bile aylık o fiyata zor bulunur : )

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@ slim_boy

PM cevapladım Msn deyim

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
1 sene önce yine böyle bir gazla gazzin.com'dan alan almıştık ama gördük ki iş yapmaz vazgeçtik. bence çok fazla paranız yoksa bekleyin 3-4 ay sonra deneyin. en azından deneyimleri paylaşan arkadaşlar olur mutlaka.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
aslında zokkie arkadaşim doğru soyluyor ben mp3 barındırcaktım ustteki mesajlarda gecen file server sozcuğü icin ama mp3 olunca işdeğişebilir izin vermeyebilirlerde birde ilerde sunucunun yavaşlama ihtimalı olabilirmi fiyat gayet ucuz cunki

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim ref aldığım bana söylediğinde o da 3 ay takip etmişti. O zaman alan 7,5 Gb idi

www.kickboks.com buraya geçeli 3 ay oldu O zaman alan 15 gb olmuştu.

Ben aralık 14 de müracaat ettim. 15 Gb sanarak Ama parayı almanyadan ark 22 aralık ta yatırınca araya giren noel christmas sayesinde yılbaşından sonraya kaldım. Temmuz dan beri takip ediyoruz zaten.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TrDownload' Alıntı:
aslında zokkie arkadaşim doğru soyluyor ben mp3 barındırcaktım ustteki mesajlarda gecen file server sozcuğü icin ama mp3 olunca işdeğişebilir izin vermeyebilirlerde birde ilerde sunucunun yavaşlama ihtimalı olabilirmi fiyat gayet ucuz cunki
FAQ da yazan
Can I host absürt content?
Yes. At Servage.net we believe in freedom of speech and do not censor customer content in any way. We do however not allow illegal content on our servers – no exceptions.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
FAQ da yazan
Can I host absürt content?
Yes. At Servage.net we believe in freedom of speech and do not censor customer content in any way. We do however not allow illegal content on our servers – no exceptions.

Kısaca, illegal (mp3,w arez,divx) türü şeyler kabul etmiyorlar ?

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tüh keşke içerik kısıtlaması olmasaydı fiyat çok güzel çünkü...

A

ASUSHOST.COM

Misafir
datacenter'ın hat çıkışı mükemmel.
3 ay peşin + kurulum parası almasalar sırf test etmek için 1 aylık alacaktım; fakat...

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ana sayfada " No Set up fee" diyor ama Ben yıllık ödedim Belki 3 aylık seçeneğinde ister.

Heralde haksız diyemeyiz Adam bir de domain veriyor bu fiyata. Üstelik Ref ile alıp birde yıllık ödenince 16 ay kullanmış oluyorsunuz. Benim 18 ay oldu şu an hakkım. Yani şimdiden 5 Euro ya geldi her ay.

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Bugün bir kişi daha eklendiğini farkettim. Bu arada 20 ay ve 32,5 Gb oldu benim hakkım. Adamlar gerçekten dediklerini uyguluyor.

Sormak istediğiniz birşey olursa cevaplayabilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5