İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aynı Anda Birden Fazla Duyguyu Yaşamak

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
okul6.jpg

Arkadaşlar biliyorsunuz yarın okullar açılıyor. Bunun yüzünden aynı anda hem merak hem sevinç hem korku hemde üzüntü hissetim.
7.sınıf olduk artık konular daha ağır ama üzerinde geleceğimi ve sizinde gelebileceğinizi biliyorum çünkü biz bu yaşta diğer yaşıtlarımızın yapmadı belkide yapamadağı şeyleri yapıyor internette ve gerçek hayatta . Biz küçük webmasterler belkide geleceğin en iyileri olacağız ama bunun için çalışmalıyız . Çalışmadan hiçbir yere varamayız , belki şansa 1-2 kurtarabiliriz.
Uzun lafın kısası okullar açılıyor , konular zorlaşıyor ve bu beni hırslandırıyor. Artık okul vakti olduğu için internetimi kısıtlayacağım kendi isteğimle. Artık sbs yok, eskilerde ki gibi istediğimiz yere gidebilme yok. Hayatımıza yön verecek bir sınav var ve onun için elimizden gelenin en iyisini yapmalayım.

Herkese iyi dersler şimdiden...

[onay]Onur07 ( Onur Öktem ) [/onay]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5