İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Backlink Hakkında Bilgi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Selamlar Arkadaşlar Ben dün gece 2 saat içinde 200 backlink kastım bu gecede 200 kastım ekli olanda 46 falan v.s vardı şimdi toplamda 450 backlink eder önümüzde biliyorsunuzki google pagerank güncellemesi bekleniyor sizce faydası olurmu

ayrıca mesela şimdi eklediğim baklinkler aramada çıkmıyor yani sorguda sizce neden çıkmıyor oysa 400 garanti ekledim birisi yorumlarsa sevinirin :)

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
GGoogle bütün backlinkleri göstermez. Lakin yahooda arama yaparsanız backlinkleriniz neredeyse 1 günde görünür. Bu kadar kısa zamanda, bu kadar çok backlink kasmanız yarar değil zarer getirir.

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Backlinkler hemen görünmez. Backlink sağlanan siteye göre zaman değişir. Sürekli güncel site ise bir günde bir saatte bile görünür, güncellenmeyen bir site ise bir haftayıda bulur görünmesi. Bide bu kadar fazla link kasmak zarar getirebilir.

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Eğer o imzandaki domainse sabahtan akşama kadar yemeden içmeden -------- kassan bir cacik olmaz:) Adam akıllı işlerle uğraş ki, emeklerine değsin.

Emrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Eğer o imzandaki domainse sabahtan akşama kadar yemeden içmeden ----------- kassan bir cacik olmaz:) Adam akıllı işlerle uğraş ki, emeklerine değsin.

o imzadaki site umrumda değil ben diğer forum için söyledim ayrıca sen neden bu kadar terbiyesiz bir insansın yokmu işin gücün salatalık

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Seviyesiz insanlarin seviyesine inmiyorum:) Burayı kendi forumunla karıştırma hırsız:) Kendiniz asla hiç birşey yapamazsiniz zaten.Kuş beyinciğiniz buna el vermiyor.Hep çalinti hep çakma.Burayı komple kopyaladın utanmadan yüzün kızarmadan hala takılıyorsun ya ne kadar salatalık oldugunu gösteriyorsun zaten.Üstüne yoğurt dökmen iyi bir cacığı ortaya çıkaracaktir.Ne halin varsa gör..Diğer nickini banladılar buda uçmadan sus.

Emrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Seviyesiz insanlarin seviyesine inmiyorum:) Burayı kendi forumunla karıştırma hırsız:) Kendiniz asla hiç birşey yapamazsiniz zaten.Kuş beyinciğiniz buna el vermiyor.Hep çalinti hep çakma.Burayı komple kopyaladın utanmadan yüzün kızarmadan hala takılıyorsun ya ne kadar salatalık oldugunu gösteriyorsun zaten.Üstüne yoğurt dökmen iyi bir cacığı ortaya çıkaracaktir.Ne halin varsa gör..Diğer nickini banladılar buda uçmadan sus.

Bu Mubarek Ramazan Ayında Ağzımı Bozma Benim Hıyar Erif Sen Kendini ne Bok Sanıyonki Sus Ve İşine Bak Hıyar Oğlu Hıyar ...................

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
İkiniz de ağzımı bozmayacağım, seviyeye inmeyeceğim demenize rağmen, gayet güzel hakaret etmişsiniz birbirinize. Hiç güzel birşey değil. Konuştuğumuz dile dikkat edelim.

Emrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
İkiniz de ağzımı bozmayacağım, seviyeye inmeyeceğim demenize rağmen, gayet güzel hakaret etmişsiniz birbirinize. Hiç güzel birşey değil. Konuştuğumuz dile dikkat edelim.

Tamamda Kardeşim İlk Konuyu Oku Lütfen Nerden Nereye Konuyu Çeviriyor Ayıptır Ya Bumu İnsana Yakışan Cevaplar

Emrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Şimdi Banlanıcam Neden ? çünkü küfür ettim sebep iç içine bir şerefsiz keçinin yüzüden ama bunuda unutmayın kurunun yanında yaşda yanar saygılar elveda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5