İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bağlantı Sorunu...

otistiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar.. ilginçmi bilmiorm ama bi sorunum war..
Bi yere ttnetten hesap açtık 1024/256 hesap aktif neyse kablo cekmemiz gerekti.. 68 mt cektik Modem'e bağlanıp ayarları yaptım bu sefer net cok düşük.. önce kablodan sandım baska makina getirdik 68 mt'lik mesafede canavar gibi ama ne illetse suanki makinayı bağladığımda net hiç gelmior title kısmında normal isim war [mynet.com gibi ] ama içerik yok dercesine yavas..sorun ethernet sandım kasayı alıp baska bi yere götürdm hiçbir sorun yok.. tekrar eve geldik burda bi inca ethernet taktm ip almior elle ip verdim giden gelen yok.. dns kullandım giden war gelen yok ama baska makina taktığmda ise ip sorun olmuor otomatik alior ve net cok süper...

Format cektim.. ram az die 1 gb yükselttim.. ethernet deiştim 2.bi modem'De denedim aynı hata dewam edior x bilgisayarında

Fakat üstteki deişikliklern hiçbirini yapmadan farklı bi makinada denediimde nette hiçbir sorun yok.. kafam acayip karıştı sorn ne olabilir..
sorunlu makina sistem özellikleri
p 2.8 1gb ram 128 ekran realtek ethernet mevcut..

Teşekkürler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi