İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bandwidth Traffic YUKSEK WERENYER WAR MI ???

DesTRuctionS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese selam Depo acacam ama Bandwidth Traffic olayı cok canımı sıkıyor

www.canaca.com war guwenebilecegim bir host mu hostu olan birisi war ise buraya yorumunu yazarsa sewinirim... Bu Fiyata bu kadar yuksek bw yeren yer daha gormedim sanırım buradan alacak gibiyim son burda bi arastırma yapayım dedim

Sizden adresler bekliyorum :D SAYGILAR

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Valla simdi bende baktım. Band sorunu bendede var. Harika gibi gorunuyor. Bende DesTRuctionS 'un sorusunu yenilemek istiyorum. Guvenilir biryermi acaba. ?
Bu arada DesTRuctionS bu depo'yu ne icin acacagini biliyorum. O Dosyalar ayrıca sorun olabilir haberin olsun. Oradan almadan once sorarsan iyi olur diye dusunuyorum.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Ben arastırayım dedim..
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q="canaca.com"&meta= sayfasına bakarsanız :
Web hosting, Internet access, and domain name services by Canaca ...... 30000 MB storage space 600 GB file transfer Free Web site Templates. Canaca-Com Inc.™. All Rights Reserved http://www.canaca.com.
www.siirdefteri.com/ - 7k - 26 Ocak 2005 - Önbellek - Benzer sayfalar
Göreceksiniz.
Siteye Girdiginizde :
Account Suspended

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Mp3 ya da download arsivi koyarsan 1-2 gun surer suspend edilmesi. O surede 3.95 e cektigin 5-10 GB transferi kar olarak sayabilirsin kendine

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Iyi yorumlarda var, kötü yorumlarda var. Dolayısıyla "Ben simdilik halimden memnunum" :)
Angelo : Evet download arsivi koyacagına emin olabilirsin. Yalnız illegal olacagını dusunuyorum :)

DesTRuctionS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla bende alacam gibi insallah guzel bir yerdir...
Arastırdıklarıma gore
Telefon acıyorlarmıs Size
Turkiye saatine gore gece 1 de yawaslıyormus :D

walla ordan alan sahiden kimse yok mu ???

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.alfaserver.net

1 gb alan + 100gb trafik e sahip özel bir paketi 30YTL/AY ücretle verebiliriz. Tek site barındırabilirsiniz. İllegal olduğu için name server adreslerini sizin sitenize ait olacak şekilde ayarlarız. yani ns1.domain_adresiniz.com olur ve domain adresinizi oraya yönlendirirsiniz. Birde size özel bir ip adresi koydukmu tamam olur. :)

sunucularımız p4 2.4 cpu, 1gb ram'e sahiptir. linux sunucu üzerinde Türkçe cpanel ile hizmet veriyoruz. günlük yedekleme yapılır ve yedeklemeler ayrı bir sunucu üzerinde tutulur.

güvenirlilik konusunda bu güne kadar bir şikayet almadık. sistemimizi denemek isteyen arkadaşlar benimle msn de makazor<at>hotmail<nokta>com ile irtibat kurabilir veya enes<at>alfaserver<nokta>net e mail gönderebilir. deneme süreniz 7 gündür.

ilgilenen arkadaşlardan haber bekliyorum.

http://www.alfaserver.net

B

besturk.net

Misafir
bir arkadaşım almıştı www.satdepo.com ...
bir müddet sonra kapattılar ama arkadaşım mail attı benim trafik sınırım dolmadı istediğim gibi download yaptırırım diye hemen geri açtılar...
Sizde mail atarsnız açarlar herhalde güsel biyer ;)

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar bu forumda benim kadar host degiştiren kişi eminim yoktur.
Piyasadaki hemen her hostu denedik.
uzak durmanız gereken hostların başında canaca gelir.
site5.com
canaca.com
hostforweb.com

bandlarına aldanıp sakın almayın. :rolleyes:

Ekonomik çözümler için bu hostları nedeyin.Ne cpu için nede band için sitenizi kapatmazlar.
www.hosteurope.de
www.1and1.com
www.imhosted.com

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
imhosted çok iyi.benim tavsiye ettigim yerlerde kendi sitelerim var.
Memnuniyetimden dolayi yaziyorum zaten.
Çok memnumum özellikle imhosted update garantisi var.Eger siteniz kapanirsa bir dahaki ay para vermiyorsunuz host icin :p
pingleri düsük teknik destekleri iyi.

siparis verirken cep telefonunuz yazin.sizi arayacaklar.siparis numaranizi unutmayin.onu tuslamanizi isteyecekler. :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi