İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banka Kodu Olayı..

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yukarıdaki sabit başlık banka kodu degil çünkü banka kodu gerçekdende 4 haneli olur..

mesela 006700148034 YAPI VE KREDİ BANKASI GAZİOSMANPAŞA-İST.

0067 = Banka Kodu 00148 = Şube Kodu 034= Şehir Kodu

bu şekilde bilgilerinizi giriniz. zaten bu şekilde girildigi zaman açılan sayfa=
Hesap Sahibi Adı: Aykan Toprak
Hesap Rumuzu:
EFT kodu: 006700148034
Hesap numarası: ****************
şeklinede uyarı verecektir..

iyi çalışmalar..

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Daha onceden EFt çıkmıştı bazı arkadaşalr hesapalrına ucret aldı ufak onay ucreti, bu onay ucretını alanalr Garantı bankasını nasıl gırdı acaba :)

bu arada acaba parayı başka bırının adına hesaba yollayabılırmıyız ? sanırım artıkonuda yaparız gıbı geldı bana

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banka bilgisi girerken isimi sormuyor ki. otomatik olarak görüyor. yani adsenseye kayıt olurken ne ile olduysan onu oto görüyor.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayır !!!
Bilgilerını gırerken rumuzun ustunde ısmını yazan yerın yanında DÜZENLE yazısı var ona tıklayınca hesap ısmının adını değiştirebılıyorsun..

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşlar
Hesabın sahibi olduğunuzu doğrulamak için, lütfen aldığınız test depozitosunun miktarını yazın.

böyle yazdı ben bunu anlamadım benim hesabıma test için paramı göndercekler ? nasıl olcak yoksa bizdenmi para istiyolar anlamış değilim

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesabınıza Ufak Miktarda Bir Para Gönderecekler. O Miktarı O kısıma girerek hesabınızın Doğru Olduğunu onaylayacaksınız. Pin gibi birşey yani ama, herkese farklı bir ücret gönderiyorlar.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani umalim ki 1 milyon dolar gibi bir rakam gondersinler sans gele:)) saka saka ufakcik birsey geliyormus

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5