İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banka Komisyonu

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne kadar? İlk ödeme yaklaşıyor. Merak ettim. Google'un seçeneklerde sadece çek değil, banka hesaba ödeme de görünüyor. Yalnız bankalar ne kadar komisyon alacaklar ve çek için ne kadar alıyorlar ve hangi para alma yolu daha kolay? Ve gerçekten banka hesaba gönderiyorlar mı yoksa ben ingilizceyi biraz kötü anladım. Benim google hesabı ingilizcede...

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emin misiniz? banka neden komisyonu almıyor? hesabım akbankta şuan onu merak ediyorum özellikle. hesabıma devamlı yürt dışından para alıyorum ve her zaman komisyon kesıyorlar, sinir ediyorlar beni.
bende düşündüm şimdi bana google 100 dollar gönderirse , 30 komisyonsa bana ne kalır kı. Umarım dediğiniz gibi komisyonu almazlar.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
paralar ilk baş türkiyeye toplu yollanıyor sonra dağıtılıyor ondan komisyon alınmıyor

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buna çok sevindim, yalnız şimdi hesabı yüklemeye çalışıyorum , Account Nickname istiyorlar... o ne demek acaba? ve hesap numarası benim 5 rakamlı 5 rakam girecem değil mı?

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir şey daha unuttum, dolar hesabı mı TL hesabı mı vermem lazım?

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilmiyorumki...benim hesabım ingilizce...account nickname yazıyor...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bankana bir isim veriyorsun o kadar
benim cici bankam gibi yada garanti bilmem ne subesi hesabim
bu kadar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5