İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Batı'ya Kar Geliyor, Bodrum a kar yağmış

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Bodrum'a kar yağdı MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde şiddetli dolu ve kar yağışı, kentin bazı kesimlerinde beyaz örtü oluştururken, hayatı güçleştirdi.

Ortakent- Yahşi, Konacık ve Turgutreis Beldeleri kısa sürede beyaza büründü. Seralar ve narenciye bahçeleri hasar gördü.
4628137.jpg

Turistik kentte dün güneşli ve 20 dereceye ulaşan ılık havayla sahiller güneşlenmek isteyenlerin akınına uğrarken, bugün öğle saatlerinde hava sıcaklığı aniden 7 dereceye kadar düştü.

Saat 10.45 sıralarında dolu yağmaya başladı, yağış karla devam etti. Turgutreis, Ortakent- Yahşi ve Konacık Beldeleri'nde yaklaşık 45 dakika süren dolu ve kar yağışı nedeniyle Bodrum- Turgutreis Karayolu'nda sürücüler zor anlar yaşadı.

6 araç yolda kaldı, 3 maddi hasarlı kaza meydana geldi. İki hafta önce ılık havaya aldanıp çiçeklenen kırlar da beyaz örtü altında kaldı.

Ortakent- Yahşi ve Konacık Beldeleri'ndeki 5 serada dolu nedeniyle zarar meydana geldi. Gürece Köyü'nde, yağışa tarlasında çalışırken yakalanan evli, iki çocuk, üç torun sahibi, 58 yaşındaki Melahat Açıkel “Ben bir kez çocukluğumda bu kadar yoğun kar ve dolu görmüştüm, bir de şimdi. Ama bu kez hava değişimi çok ani oldu. Birden sabah sabah hava karardı, ne oldu anlayamadım, seralardaki çiçekler ve mandalinalarımız çok zarar gördü” dedi.

EDİRNE'DE HAYAT FELÇ OLDU

alıntı ve devamı; http://www.hurriyet.com.tr/gundem/7873730.asp?gid=180&sz=93372
Yaşar ANTER/BODRUM (Muğla), (DHA)

ploop havalar soğudu , gittinmi, kendine dikkat et :(

L

Leonidas

Misafir
Evet okudum bu haberi çok ilginç. Bodruma kar yağıyo izmire neden yağmıyo ya :( bodrum daha güneyde yinede yağıyo izmirin başı kelmi.

izmirde hava gerçekten çok soğudu bide motor kullanıyom acaip üşüyo insan. dün zaten ısınmak için vodka içtim sonra kafa güzel olunca kırmızıda dururken motordan düştüm :D

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu sene istanbula hiç kar beklemiyorum açıkçası. Bodruma kar yağmış olması da ilginç geldi. Mevsimlerin dengesi bozuluyor. İstanbulda hala adam akıllı soğuk bile göremedik.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
sıkı giyinin sıkı... havalar sakat hasta olup apışıp kalmayın :D

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pazarkule ve Kapıkule sınırları kapatıldı + devamsızlıktan kalmak üsere Türkiye'ye geçenler hafta sonu için... Ama kardan adam yapmakta zevkli açıkcası=D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5