İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava File Hosting Veriyorum !!!

A

atillax

Misafir
Bana rapidshare yada megaupload gibi saglam file hosting scripti veren arkadasa benim serverde isterse bedava webhosting yada isterse file hosting veriyorum !!

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sunucu çıkışı nedir yada dc nerede? ve kaç gb ve bw vereceksin bunları yazarsan belki yardımcı olabilirim. vede seni tanımıyorum nasıl güvenebilirim yarın açık ondan sonra kapalı olmayacagına ref verirsen ii olur.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
makine windows ise asp ile yazarım böyle bir script.

A

atillax

Misafir
Makinelerde windows da var linux da ama bana php olarak olsa cok iyi olur. Web hosting olarak size 50 mb alan 100 email hesabi sinirsiz mysql hesabi sinirsiz ftp hesabi bandwuth 40 gb geri kalani da sinirsiz verecem. Verecem diyorum cünkü sözümde dururum.benim simdilik hosting adressi atillax.com
Ilginiz icin cok tesekkür ederim

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dogrusunu söylemek belki kalbini kırabilir ama yanlış anlama. vermiş oldugun adreste sadece mail linki var ve hiç güven vermiyor ayrıca vermiş oldugun hos paketinin özelliklerinden fazlasını reklamsız ve daha fazlasını veren firmalar var biraz modifiye etmen gerekecek sanırım. kolay gelsin belki başka arkadaslar sana yardımcı ola bilir. ki sorunun cevabını bile tam olarak alamamışken bu imkansız sanırım.

başarılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi