İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava site sahibi olun (Benden size 29 ekim hediyesi)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
www.bloggernewtemplates.com siteme yazar arıyorum. Siteyle artık ilgilenemediğim ve farklı işlerle zamanımı geçirmek zorunda olduğum için site boş boş duruyor. Bende içinizden 1 kişiye şu teklifi yapıyorum:

- Siteye kendi sitenizmiş gibi temalar ekleyin. İstediğiniz düzenlemeleri yapın.
- Kendi adsense kodunuzu kullanın ve sağladığınız hitten kendinize kazanç sağlayın.

Sizden hiçbirşey istemiyorum. Blog benim panelde duracak. Siz normal yazar olacaksınız ben hiç karışmıycam. Siz ister kendi adsensenizi yayınlayın istediğiniz temaları ekleyin hit çekin paranızı kazanın. Alın benden size bedava domain hemde blog hazır kurulu. Ayrıca www.gokhanblog.com dan domainin süresi bitene kadar size ücretsiz backlinkte benden yine hediye. Ayrıca forumlarda imzamdada link durmaya devam edecek.

Tek bir isteğim var: Blogun sidebar kısmındaki bloguma giden blogger maskotunu kaldırmayın yeter. Onun dışında kendi adsense kodunuzu kullanmakta dahil domain süresi bitene kadar herşeyi yapabilirsiniz.

İlgilenen varsa pm ile bana ulaşabilir. Sorularınızı buradan sorabilirsiniz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5