İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bekleme sayfasında adsense kodu

N

negemezsin2

Misafir
Merhaba dıyelımkı sıtemızın bir kısmı gec acılıyor ve bir script sayesınde on yukleme yaptırıyoruz ve kullanıcıya lutfen bekleyınız dıye bır ileti veriyoruz tam o kısma adsense kodu konulsa bir sorun teskil edermi ? bu arada sitenın sadece bir kismında bu işlem oluyor yanı sıtenın ust kısmı logo ana menu lınklerı acılıyor. acılmayan bolgede bu script cıkıyor

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Diyelimki bir resim siten var.
Ana sayfan bir resme tıkladık resmin sayfası geliyorken resimden önce 10 saniye kadar bekletiyorsun diyelim ve sen oraya lütfen bekleyin derken google reklamı koyabilirsin.Tabi benim anlattığım gibiyse ama sen bomboş sayfaya lütfen bekleyin diyip reklamı koyarsan gugil amca kızar sana.

Z

Zion

Misafir
Önceden çok kullanılan bir teknikti bu. Özellikle flash oyun siteleri kullanıyordu. Ama bunu kullanan pek çok site banlandı. O yüzden kullanmamanızı tavsiye ederim.

N

negemezsin2

Misafir
bombos sayfa degıl sıtememde 2 tane ana table var 1.si ust kısım sıtenın logosu ve ana menu yer alıyor açılmayan bolumdede resim cıkacak yanı bekletılen yerde resim cıkıyor. Herneyse kaldırdım zaten. İlginize teşekkur ederim arkadaşlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5