İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

benzer tema

Cebbar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar bildirgec.com adresin 'de görüldüğü gibi başlık altına etiketler gelmiş şekil 'de acaba bu şekil 'de ve böyle sade bir bildiğiniz tema varmı? aynı özelliğe sahip ben nette aramama ramen yağ tema güzel değildi bulduğum yada bazı sorunlar vardı tema ile ilgili bildirgeç teması 'da blogger için yapılmış olanı vardı normal wordpress için olanı olmadığından burada sormak durumunda kaldım.

leblebi82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başlık altına etiket olayı bildiğim kadarıyla kod ile yapılabilir hangi tema olursa olsun. Kolay bir kod eklenmesi vardı diye hatırlıyorum. Tema konusuna gelirsek bildirgec bildiğim kadarıyla Drupal. Wp değil ama wp için bildirgec tarzı üst tarafta yatay reklam alanı olan bir tema bende arıyorum. newwpthemes.com sitesindeki temaları beğendim ama bu tarz Türkçe yapılmış daha kolay temalar arıyorum.

Cebbar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başlık altına etiket olayı bildiğim kadarıyla kod ile yapılabilir hangi tema olursa olsun. Kolay bir kod eklenmesi vardı diye hatırlıyorum. Tema konusuna gelirsek bildirgec bildiğim kadarıyla Drupal. Wp değil ama wp için bildirgec tarzı üst tarafta yatay reklam alanı olan bir tema bende arıyorum. newwpthemes.com sitesindeki temaları beğendim ama bu tarz Türkçe yapılmış daha kolay temalar arıyorum.

bilgi için sağol elinde kod varsa yada bulabilirsen ve burada paylaşırsan sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5