İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beşiktaş - Galatasraay - Kayseri UEFA Kupası Rövanş maçları

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Bir Galatasaraylı olarak tüm takımlarımıza başarılar diliyorum ve maçı izlemeye gidiyorum. İnşallah tüm türk takımları rakiplerini yener. Dsmart olmadığı için bu akşam Beşiktaşı izleyerek destekleyeceğim :) inşallah 5 tane atar.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Fenerbahçe'den bu sene pek ümidim yok benim :(
Galatasaray baya iyi bir takım kurdu, inşallah onlar Türkiye'yi iyi bir sonuçla temsil ederler Avrupa'da.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün maç mı var yahu? Hiç haberim yoktu tesekkürler :)

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beşiktaşa 4 çekti metalciler :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
beşiktaşa 4 çekti metalciler :)

valla kötü odlu biz ne hayal ediyorduk ne ile karşılaştık. bu bobomu 15 milyon euroymuş o zamanda demiştim beşiktaş bunu hemen satmalı diye ama elinde kaldı sanırım bedava gidecek. Artık Beşiktaşada ligde başarı filan dilemicem :) çünkü bizim şampiyon olmamız lazım ama avrupa maçlarında tüm Türk takımlarını destekliyorum.

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazık oldu ya Beşiktasa nasıl olur da 4 tane gol yer anlamadım gitti :S Galatasaray a basarılar diliyorum Kadıkoyde gormek isteriz...

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
galatasaray da gruplara bile zar zor kaldı. gruptan çıkması çok zor olacak. biz de şampiyonlar liginde gruptan muhtemelen çıkamayız. ama inşallah uefa finalini evimizde oynarız:)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
ben en çok kaleciye üzüldüm iki avrupa maçı oynadı 12 gol yedi.

riad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
galatasarayda beşiktaşta çok kötü oynadılar. tek tesellimiz galatasarayın tur atlaması oldu. galatasaraya önündeki maçlarda başarılar diliyorum

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Elenen takımlarımıza gerçekten üzüldüm yaa :( hele beşiktaşın 4 tane yemesi deli etti beni resmen. En çok beşiktaştan ümitliydim oysaki.

Nasip işte bu yıl da FiNaL ülkemizde oynanacak oysa ki. İnşallah bundan sonrası için Galatasaray birşeyler yapar.

---

buradan bir Sivaslı olarak Kayseriyide çok tebrik ediyorum. Nede olsa öyle bir takımla hem iyi oynadı hem berabera kaldı bence bu da Kayseri için bir başarı oldu.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beşiktaşın rakibi Ukraynanın en güçlü ekiplerinden biriydi . Fenerde olsa gsde olsa yenilirdi o takıma bence deplasmanda.Bu hafta fenerede beşiktaşada güvenemedim , aşağıda görüldüğü gibi.

817iddaa.jpg

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu gece Beşiktaş için tam bir rezillik oLdu umarım toparlanirlar ülke puani sayelerinde dibe çöküyor. Fenerbahçe de aynı durum.
Allahtan Türkiyenin gururu GALATASARAY varda 3-5 puan alıyoruz :D

GaLadRe allah bereket versin :)

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beşiktaş elenmesi - yarı süpriz
Kayserispor elenmesi - doğal
Galatasaray tur atlamadı - normal
beklenenler oldu maçlarda.Fener ve Galatasaray Türki futbolunu temsil edecekler avrupada başarılar dileriz...

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bu gece Beşiktaş için tam bir rezillik oLdu umarım toparlanirlar ülke puani sayelerinde dibe çöküyor. Fenerbahçe de aynı durum.

Son bi kaç senedir bizim (Fenerbahçe) aldığımız puanlar sayesinde seneye şampiyon olan direk gidecek Şampiyonlar Ligi'ne. Ayrıca Süper Lig Takımları'ndan en çok Şampiyonlar Ligi'nde puan toplamış takım Fenerbahçe'dir.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beşiktaşın rakibi Ukraynanın en güçlü ekiplerinden biriydi . Fenerde olsa gsde olsa yenilirdi o takıma bence deplasmanda.]

ukrayna ligini 3. sırada bitiren bir takımdan bahsediyoruz. grup kurasında 5. torbadan giren bir takım. fenerbahçe ukrayna şampiyonuyla iğrenç oyununa rağmen berabere kaldı 3 gün önce.

şampiyonlar ligine kalamayan bir takımla (gs), kalan bir takımı (fb) karşılaştırman şaka gibi olmuş

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
GaLadre götürmüşün hadi :D En karlı çıkan sen olmuşun galiba ;)

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ukrayna ligini 3. sırada bitiren bir takımdan bahsediyoruz. grup kurasında 5. torbadan giren bir takım. fenerbahçe ukrayna şampiyonuyla iğrenç oyununa rağmen berabere kaldı 3 gün önce.

Fenerbahçenin kendi sahasında yenemediği Dinamo Kievi bu sezon deplasmanda 2-1 mağlup eden bir takımdan bahsediyoruz.

Ben Fenerbahçeliyim bunuda belirteyim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5