İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

beyaz show

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merak ettigim bir konu var beyaz show izliyorum şuanda 01:28 saatinde pinik tübeye yer veriyor reklam parasımı alıyor yoksa kendi ortakmı duyum aldınızmı bence reklam degil ya resmen yönetmen ordan zaman yok dedikce azıcık bir bip diyelim yer verelim diyor pek güldüm :) sizce nedir bu

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
piknikTUBE beyaz show yapımı.
sene başından beri tanıtıyo nerdeyse

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
...
anim_03.gif
anim_04.jpg

anim_05.jpg

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne yani banner gifle onunmu oldgunu kesin anliycaz resim veriyon:) şaka ben merak etmiştim ve ilkez sitesine girdim iyi iyi beyaz amcayı severim

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayrıca göksel eskiden ne hoş bir bayandı şuanda aşırı makyaj yapmış sanki palyonco gibi ya güzelim kız kendini maf etmiş sanırım televizyondayım diye öyle etti insallah normal hayatı böyle degildir

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya su yagmur atacana gıcıgım yaa.. :) cocuksu hareketleri var millet cocuksu davranınca ona ters cevap veriyor ..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ben izliyemiyorum yaa odamdakii televizyonda kabloda bi problem var star dışında hiç bişey izliyemiyorum . Bide takıntı oldu bilgisayarla televizyonu aynı anda açıyorum

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Yağmur Atacan la ilgili yaptığı esprilere çok güldüm, yarıldım derler ya o cinsten :). Beyaz seviyeli espri yapabilen sayılı insanlardan.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
receiver arızalı tv falan izleyemiyorum, receiver dan anlayan var mı ?
kyoto 9900 dci-plus

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5