İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bgroom alternatif Play65 - Pool89

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilindiği üzere bu ay bgroom yine yaptı yapacağını.Tavla sponsoru ile iyi gelir elde arkadaşlarımın bu durumdan zarar görmemesi için size bir kaç teklif sunmak istiyorum.

play65 ile yaptığım bir anlaşma gereği "direk hesap" açıp Fun üye başına 0.3$ kazanabilirsiniz.Ayrıca pool89 için de 0,15$ kazanabilirsiniz.

Üyelikler tcads.net üzerinden olmayacaktır.Tcads ile hiç bir bağlantısı yoktur.

Ödemelerinizi her ayın 10 ile 12si arasında banka hesabınıza alabilirsiniz. 1,5 yıldır ödemeyi kesintisiz alıyorum. En geç 15inde aldıgım oldu. 11-12si gibi genellikle gelmiş oluyor(garanti bank).

Burada Tcads.net ve Sedat Demir arkadaşımızı itham altında bırakmak istemiyorum.Ama play65 denince akla hep geç ödemeler geliyor.Foruma yansıyanlar böyle en azından.

Tekrar belirtirsem üyelikte hiç bir aracı yoktur. Üyelikler play65partners.com üzerinden direk olarak açılmaktadır.Ödeme konusunda hiç bir sıkıntı yaşamıcagınızın garantisini verebilirim.

Üye olmak isteyenler msn eklesin işlemlerini gerçekleştirelim.

msn:[email protected]
tel: 0533 579 44 51(geç saatlerde msg atın:))

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Play65 500 doların altında ödemeleri kesinti yapmak şartıyla gönderiyor,2 aydır çalışıyorum kesinti yapılarak ödeme istedim ama ayın 26 sı olduğu halde henüz ödeme alamadım.
(play65 derken tcads kastettim)
Play65 in ilk ana sponsoru tcads olduğunu söylüyolar konu hakkında yorumu yada bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirebilir mi.

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim play65 hesabımda (TCads ) 1350 fun üye olmasına rağmen 6 aydır halen ödeme alamadım. o nedenle kullanmak taraftarı değilim

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazımda belirtiğim gibi Tcads ile hiç bir baglantımız yok. Ödemelerinizde hiç bir geçikme olmucagının garantisini verebilirim. 6-7 Webmaster arkaşımızın üyelik işlemlerini gerçekleştirdik.

MerTUraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende ekledim fakat birşey sormak istiyorum;
Bu play65 de direk indirtme var mı? Bgroomda yapılan kızlarla chat cart curt gibi hile ile yapılan üyeliklere birşey diyorlar mı?

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
play65 hiç kullanmadım. fun üye dediğiniz ne oluyor? üyelere fun üye mi deniyor, yoksa gold üyelik gibi birşey mi paralı mı?

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eklemeyi unutmuşum. Paypal ile de ödeme alabilirsiniz. Wire transfer olarak alt limit 200 $ yani pek fazla deil. 10 'a yakın arkadaşımız kullanmaya başladı.

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
download başına değil üye başına ödeme alacaksınız

tavla için 0,30 bilardo için 0,10

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
0.3$ iyi bir oran. Umarım bazı arkadaşlar bu sistemide suistimal edip batırmazlar:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5