İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bi site mail başına 20 sent 30 sent filam

A

aynalitahir111

Misafir
ben bu siteyi inceledim.. yani buradan nakit olarak veya e gold a para cekmek mumkun degil.. tamam bir 60 dolar seviyesine gelince sana kendi sitelerinin reklamini yapmak icin banner imkani veriyorlar..

yani bana gore tuzak bir site.. yine de baska site bulursan paylas..

aslinda benim paylasacak 25- 30 tane sitem var ama burada milleti de fazla bunaltmak istemiyorum.. yani o yuzden yazmiyorum ama talep olursa hepsini yazarim

L

LawLess

Misafir
ne yani burdan kazandığım para otomatik e-gold hesabına yatmıyo mu sadece banner imkanımı veriyolar napiim ben banneri ya

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu işler boş işler.Benden size tavsiye Contact bölümünde adres ve telefonu olmayan siteleri boşuna denemeyin.100 de biri ödeme yapar.Yada bi mail atın " do you accept turkey ? " die . Ha bide hepsi aynı formata dönmüş bu mail sitelerinin.Tek bi çatı altınamı toplanıolar.Hepsinin tasarımı aynı.Ha bide eskiden sendmoreinfo vardı.Hala yaşıomu o site?.

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.Sendmoreinfo hala yaşıyor ve ödeme yapıyor!
2.Sitelerde kullanılan scriptler belli. 25$ ile 300$ arasına benzeri bir siteyi sende kurarsın. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi