İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bilgisayarım hata vermeye basladi

H

hedehot

Misafir
arkadaslar bilgisayara format attım modemi felan yükledikten sonra int. bağlantısını kuruyorum 5-30 dakika sonra bir hata veriyor ve Kapat cıkıyor tıkladıgımda int. bağlantım gidiyor. bağlantı var gözüküyor ama hicbirşeye bağlanmıyor USB modem. sanırım bilgisayardan kaynaklanan bir hata. yardımcı olabilecek bir arkadas varmı aceba?

hata resimleri asagıda

www.kalpchat.com/pc/hata1.JPG

hatayi temp dosyasında icinde gösteriyor tempi temizliyorum bağlantıyı kurmadan önce ama yine aynısı oluyor.

resimdeki en üstteki cikiyor önce, burayı tıklayın ' a tıkladıgımda tam ortadaki cikiyor, hata raporu hakkında detaylı bilgiye tıkladıgımda ise en alttakini gösteriyor. sorun nedir aceba ? nasil düzeltebilirim bilgisi olan varmıdır?

cklloadingckl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallahi 3 senelik bilgi işlemim ama ilk defa böyle bir hata gördüm
Neler yapabilirsin mesela;
Driverlerinin yeni sürümü çıktıysa onu yükle...
Ethernet driverini kaldırıp yeniden yükle...
Ara kablolarını değiştir...
Format aslında kesin çözüm ama sende işe yaramamış bu durumda kurulum cd faktörü ön plana çıkıyor :)

H

hedehot

Misafir
tesekkürler arkadaslar. yeni bir xp cıktı felan dediler görüntüsü güzel dediler shanexp die birşey. onu kurdum 2 cd driver felan otomatik kendisi tanitiyor ondan oldu sanırım sorun. normal xp kurup driverları tek tek kendim yükleyip deneyim bidaha.

cklloadingckl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede shanexp bir sitenin çıkardıgı bir işeti sistemi kötülemek istemiyorum ama bence sorunları olabilir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi