İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bilir Kişiden Yardım?

D

deja-vu

Misafir
bugun lnwserverstan sunucu aldım p4 2.8 ht 1gb ram 80gb hd benim sormak istediğim bu sunucu

10.500 üyeli
günlük tekil hit ortalama 1000
sayfa gösterimi 9 10 bin
vbulletin forum
reklam olmazsa site: www.arkasokak.net
acaba bu sunucu bu siteyi kaldırırmı kaldırırsa acaba nekadar ram ve işlemi yer bu konularda yardımcı oursanız sevinirim birde radyo hostlarda nekadar işlemci ram ve trafik yiyor 24kps baz alırsak....

Burdan gökhana tşk ederim sağolsun çok uğraştı. Ayrıca buraya cevap yazan herkesede tşk ederim...

Not: bu arkadaşımın üyeliğidir...

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
çok rahat bi şekilde çalışacaktır.
radyoda hiç sorun çıkarmaz.
için rahat olsun

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Radyo problem değil çok az işlemci kullanıyor, sadece BW'ye dikkat edin. Gerçi 24kps 'de fazla BW harcamaz ama dinleyici sayısı günlük çok yüksekse belki problem çıkarır.

Örneğin yanış hersaplamıyorsam, günde 10 saat çalsa ve bu 10 saat boyunca her zaman 50 kişi dinlese: 1200GB yer aylık... Tabi günlük kesdintisizi 10 saat yayını 50kişi dinler mi o ayrı...

D

deja-vu

Misafir
ortalama 10 kişi felan dinliyor toplamda 6 7 saat acık günde site içinse kaldırır diyorsunuz? İşlemci olarak yüzde nekadar yer?
Birde cpu 2 olarak gozukuyor ht oldugu içşn mi bole normal 2.8 e gore ht ler nekadar hızlı oluyor

D

deja-vu

Misafir
deja-vu' Alıntı:
ortalama 10 kişi felan dinliyor toplamda 6 7 saat acık günde site içinse kaldırır diyorsunuz? İşlemci olarak yüzde nekadar yer?
Birde cpu 2 olarak gozukuyor ht oldugu içşn mi bole normal 2.8 e gore ht ler nekadar hızlı oluyor

bızım kullanıcı adı gezıyo 4 kısı bırden kullanıyo hadı hayırlısı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi