İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Binboa redapple

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kırmızı elma aromalı votka.. Ne zaman alısverise çıksam almamak için zor tutuyorum kendimi.. Rengi o kadar çekici ki, gidip 2-3 dakika seyrediyorum kendisini.. Içmeye de kıyamıyorum, büyüsü kaybolsun istemiyorum. Içmis olanlar var mı tadı, içimi nasıl?
http://www.turizmgazetesi.com/news/news.aspx?id=37512

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bunun turuncusu çok hoşuma gidiyor. bugün kipa'da bakıyordum yanlış hatırlamıorsa 44-45 ytl birşeydi.

bizde absolut + redbull'a talim ettik ( :

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben votka içemiyorum ama bu nedense beni kendisine çekiyor. Rakı ve bira'dan baska bir sey içmiyorum genelde, votka içersem sebebi bu olur ama. Pek kimsecikler içmemis sanırım ama, içersem eğer buraya yorumlarımı yazarım.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bide yeşil olanı var:D bunu denemedim ama pek hoşuna gideceğini sanmam tek albenisi fazla tabi bende Vodka sevmiyom ondanda olabilir.. al bitane buzdolapta dursun:D

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Taksimde kız arkadaşla gidilebilecek, şu bahsettiğiniz votkalardan içebileceğimiz bir mekan tarifi verin hele.
Balık pazarına yakın, kalabalık ama çok gürültülü olmayan bir yer olsun. :D

Tavsiye bar ve içkileriniz itinayla denenir.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yahu şu rakıyı bi ben sevemedim gitti. çevremdeki herkez seviyor. bira da artık tat vermiyor , kafa da yapmıyor en az 5 şişe içmek lazım. daha sofistike tatlar arıyoruz :D

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bira: eziyetten başka bişey değildir. ama sıcak yaz günlerinde harareti keser.
Rakı: içki budur. bundan ötesini bilmem güzel bir meze, kafa dengi bikaç arkadaş ve arka fonda güzel bir müzik.
Viski: Nadir olsada içmekte yarar vardır. Kısa sürede kafa yapar.
Vodka: Alkol almak istiyorum ama kimse anlamasın diyorsanız tam sizin içkinizdir. Koku bırakmaz istediğiniz gibi içebilirsiniz. Vişne suyu ile içmeniz tavsiye edilir.
İt öldüren(3 ytl lik şarap): aşk acısı çekenler için en ideal içkidir. mekan olarak sahildeki kayaların üzeri tavsiye edilir.

beni takip edin :p

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baileys içen var mı? ufak bi yudumdan sonra içiniz yanıyor. canım çekti :(

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Baileys içini mi yakıyor? Valla benim hiç yakmadı içimi çok kolay. Zaten tam kız içkisi :p kargoyla isteyen arkadasa buradan el sallıyorum :p disconnect sen de bibuçuk diye bir yere gidebilirsin ama hangi arada bilmiyorum. Tam dediğin gibi bir yer.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Baileys içini mi yakıyor? Valla benim hiç yakmadı içimi çok kolay. Zaten tam kız içkisi :p kargoyla isteyen arkadasa buradan el sallıyorum :p disconnect sen de bibuçuk diye bir yere gidebilirsin ama hangi arada bilmiyorum. Tam dediğin gibi bir yer.

hangileri kız hangileri erkek içkisi yahu bi bilgilendirin beni , ben cahil kalmışım :p

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
(bkz: raki)

(bkz: malibu)

ne anlar bunlar be :D saçmalamışlar

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Genel olarak kızların en fazla içmeyi tercih ettiği içki votkadır. Ağır abla olmaya başladıklarında rakı içerler. Tam bir kadın oldum artık dediklerinde şarap içmeyi severler. :)

Ploop tavsiyene uyup arayacağım. Umarım bilindik bir yerdir. Sorarak bulmayı düşünüyorum.

Benim her zaman gittiğim imroz restorant vardır, rakıcılara şiddetle tavsiye edilir. :)

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Erkek içkisi rakıdır :D ötesini bilmem.. ploop diye biri türkübara götürsede içsekk.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5