İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir Bilen Bir Akil Versin

Eurobilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Selam Aleyküm

merhaba arkadaslar

google nin ne yaptıgını sormak ögrenmek istiyorum bir site var diyelim adam siteyi acalı daha 1 ay olmamasına pr 0 olmasına baclınk 0 olmasına karsın bu sıte googlenın tum ulkelerde 1 sıraya koydugunu göruyorum onla aynı es degerde kullanılan tema dahıl baska sıteler var pr 3 veya 4 olan baclınk acısındanda cok zengın sıteler ama sıteler 80 100 sayfadalar anlamak ıstedıgım sey google neye bakarak yada neyı degerlendırerek bu sıralamayı yapıor

Simdiden Bilgi vericek arkadaslara tsk ederim

gail

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
haksızlığın önüne geçmek için küçük sitelere değer veriyor sanırsam artık.
7 yaşında 390.000 indexe sahip pr4 site 5.sayfalarda
2 ay önce açılmış 3 sayfalık pr0 site 1.sırada.
varmı ötesi...

sadece bir düşünce ..
tam tersi olan durumlarda var...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Black'e katılıyorum. Bahsettiğiniz siteyi inceleyip neye göre rank aldığı konusunda tahminlerde bulunmak isterim. Matt Cutts bile "bazen bir sitenin neye göre sıralama aldığını tahmin etmek çok zordur" der. Durum böyleyken görmeden tahminlerde bulunmak daha zor bir hal alıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5