İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir dur diyelim artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Arkadaşlar dünden beri güzin ablalık yapmaktan işlerimi yapamıyorum. Hayata geçirmemiz gereken bir sürü projemiz varken çatışmalarla uğraşıyorum. Siz birbirinizi bana şikayet etmekten yorulmadınız mı?

Burası bir forum. Birbirinizi sevmek zorunda değilsiniz. Ama paylaşımlarınızı belli seviyede tutmaya özen göstermeniz gerekir. Buraya işbirliği, paylaşım, ticaret hangi sebeple geliyorsak gelelim birbirimize karşı saygılı davranmadığımız sürece böyle gereksiz işlerle uğraşırız.

Anlayanlar anlamıştır umarım.

Saygılarımla

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Hatta siz bililirsiniz fakat mesela onaylı üyelik katagörisi filan var konu açtığında mod onayı gerekiyor böyle bir kategöri açın mod onayı gereksin bizde bu şikayet konularını görmemiş oluruz (Dolandırıcılık ve çok kötü şeyler dışında)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Arkadaşlar tabii haksızlığa uğrayan kişi hakkını arayacak. Ama her şey için de şikayet konusu açılmaz, şikayet mesajı yazılmaz. Bir huzursuzluk ortamı oluşur o zaman.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Hatta siz bililirsiniz fakat mesela onaylı üyelik katagörisi filan var konu açtığında mod onayı gerekiyor böyle bir kategöri açın mod onayı gereksin bizde bu şikayet konularını görmemiş oluruz (Dolandırıcılık ve çok kötü şeyler dışında)

report olayı senin dediğin. Tek farkı mod onayı olmadan mesaj görünmeyecek ama bir sürü konu açılıyor hangi birine bakacaklar diğer bölümlerle ilgilenme şansları azalır bu seferde.

T

themaniac

Misafir
Eif sende bunalinca bana mesaj at :D
saka bir yana arkadaslar, birisi bana takti benim canim skildi, bende ona taktim onunda cani skildi. ne gerek var ki. Budalalik edenler Allah'indan bulsun. bosverin, gormezden gelmek en buyuk cezadir onlara. ;)

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Arkadaşlar dünden beri güzin ablalık yapmaktan işlerimi yapamıyorum. Hayata geçirmemiz gereken bir sürü projemiz varken çatışmalarla uğraşıyorum. Siz birbirinizi bana şikayet etmekten yorulmadınız mı?

Burası bir forum. Birbirinizi sevmek zorunda değilsiniz. Ama paylaşımlarınızı belli seviyede tutmaya özen göstermeniz gerekir. Buraya işbirliği, paylaşım, ticaret hangi sebeple geliyorsak gelelim birbirimize karşı saygılı davranmadığımız sürece böyle gereksiz işlerle uğraşırız.

Anlayanlar anlamıştır umarım.

Saygılarımla

Mesaj alındı. Özür dilerim Eif abla meşgul etmek istemezdim....

H

halilarici

Misafir
Peki artık küfür yiyip üstüne ban yiyecekmiyiz ?
Laf sokulup konularımız kapanacak mı ?
Dolandıranlar forumdan banlacak mı ?
Haksız olarak banlananların banı açılacak mı ?
Adminlerin ban sebebine küfür yazması durdurulacak mı ?

Bunlara dur denecek mi ?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Halil ortada böyle bir şey yokken niye şimdi durup dururken bunları yazıyorsun?

H

halilarici

Misafir
Edit: Halil bu benden öncesi benim ilgilendirmez. Eif :)

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Peki artık küfür yiyip üstüne ban yiyecekmiyiz ?
Laf sokulup konularımız kapanacak mı ?
Dolandıranlar forumdan banlacak mı ?
Haksız olarak banlananların banı açılacak mı ?
Adminlerin ban sebebine küfür yazması durdurulacak mı ?

Bunlara dur denecek mi ?

İmzan bile komik olmuş. 13 yaşında olduğunu bu kadar belli etmek zorunda değilsin. Ve en önemlisi de kendini yaşıtlarından farklı sanman. Onlar da senin gibi düşünüyor ve seni haklı buluyor olabilir ama daha öğrenmediğin ve bilmediğin çok şey var.

Önce kuralları okuyup ona göre davranmayı bileceksin ki şikayet etme hakkın olsun.
Senin haksız ban dediğin kurallara uygun bir bandır hoş ben bile atmadım banı.
Ama artık veletlik yapmaktan vazgeç, gerçekten can sıkıyorsun. Sana çocuk diye hitap etmek zorunda bırakma insanları. "Elin amerikalısı öldü üzülelim hühühühü"ymüş. Sen madem Türksün, http://www.mehmetcik.org.tr/ bu vakfı biliyor musun? Madem duyarlısın sen bu vakfa hiç bağış yaptın mı? Ailende şehit var mı? Hiç şehit ailesi gördün mü?

Daha hiç bir şeyi bilmeden, ne diyeceğini bildiğini sanıyorsun. Ama bundan sonraki banın süresiz olur bunu da iyi bil yani. İnsanların sinirini ve huzurunu bozmaktan vazgeç artık. Sen en iyisini bilen değilsin, sen farklı ve marjinal değilsin. Sen ergenlikten geçen bi çocuksun sadece ve bu sitenin ağırlığını sen kaldıramazsın.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Tartışmak isteyen varsa webmasterlik konularına alayım. Kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5