İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir kaç script yaptırıcam

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
www.merkeziemlaksistemi.com için
üye emlak firması kabul edebileceğim, emlak firmalarının ilanlarını yayınlayabildiği, emlakların illere ve ilçelere göre dallanıp budaklandığı, emlak araması yapılabilen, illere ve bölgelere göre veya bir emlak firmasının sahip olduğu emlaklara göre sıralama yapılabilen vs vs işte bi script lazım. ayrıca admin panelden emlak firmasının üyeliğini aktif etme ve deaktif etme, üyelik başlangıç tarihi ve kaç aylık üye olduğu, üyelik bitmi sonunda firmaya üyeliğiniz 1 hafta sonra sona eriyor tarzında mail gönderebilecek bir script arıyorum. Ayrıca sahibinden emlaklarda olacak ve sahibinden emlaklar için üyelik falan gerekmeyecek.

yeni bir sitem içinde yine yukardakine benzer ama ingilizce olan bir emlak scripti lazım. hatta bu hazırlanan scriptin aynısı ama ingilizce versiyonu olacak.

bir de bir travel sitesi olayı var, ilgilenen arkadaşlarla tarik_sucu@hatmeyilnoktakom dan msn le görüşebilirim.
yalnız arkadaşlar şunu göz önünde bulundurun, ben firma falan değilim ve bu işlere ayırabildiğim ücret çok fazla değil, kendim yine başka projelerimle uğraşıyorum ve bu bahsettiğim scriptleri yazacak vaktim şu anda yok. O yüzden piyasası yüksek olan arkadaşlar ilgilenmesin, çünkü o kadar kaynağım yok. kimsenin el emeğini de kullanmak istemiyorum ama makul fiyat verebilecek arkadaşlar la görüşmek isterim..

bol kazançlı günler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi